Çukurova GİAD Akademi ikinci mezunlarını v

‘Gençlere yatırım geleceğe yatırım’ sloganıyla hayata geçirilen Çukurova GİAD Akademi’nin ikinci dönem öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi

Çukurova GİAD Akademi ikinci mezunlarını v
Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), 'Gençlere yatırım geleceğe yatırım' sloganıyla hayata geçirdiği Çukurova GİAD Akademi'nin ikinci dönem öğrencileri de mezun oldu. Geleceğin emanet edileceği gençlerin önemine değinen Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, düzenledikleri her programı 'ülkeye katkı' amacıyla gerçekleştirdiklerini vurguladı. Yaklaşık 3,5 ay süren eğitim, stratejik yönetim danışmanı Altay Ayhan'ın verdiği 'Yaşamdan Örnekler, İş ve Özel Yaşam Dengesi' konulu ders ile sona erdi. Dersin ardından TÜGİK Başkan Vekili ve Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, akademi öğrencilerine eğitimle ilgili genel değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantı sonrası ise sertifika programı ile akademi sonlandırıldı.

NİTELİKLİ GENÇLER
Akademiyi tamamlayan 22 öğrenciye, başarı ve mezuniyet sertifikaları Altay Ayhan, Başkan Ömer Faruk Sakarya, Yönetim Kurulu Üyeleri Kahraman Özer Canbulan ve Fikri Oğuzhan Ertem tarafından dağıtıldı. Sakarya, öğrencilere ve akademinin genel koordinatörü Altay Ayhan'a hediye verdi. Sakarya, "Gençlerimizin daha nitelikli olmaları, daha faydalı hale gelmeleri ve onların var olan potansiyellerini açığa çıkarmayı hedefledik" dedi.
BİZE ULAŞIN