Ödüllü Projelerde Kaçırılmayacak Kampanya!

Ödüllü Projelerde Kaçırılmayacak Kampanya!

DAP Yapı'nın Ödüllü Projelerinde Kaçırılmayacak Kampanya

Yaşamın başladığı Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Royal Center ve DAP Vadisi'nde yer alan otel konseptli rezidans ve ofisler 2 bin 950 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuluyor.

DAP Yapı, orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken, farklı mimarileriyle öne çıkan ve şehre katma değer sağlayan projeleri için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Hemen teslim daire, rezidans, ofis ve mağazalardan oluşan ödüllü projelerde kira garantisi ve yüzde 10 indirime ek olarak peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Sadece 2 bin 950 liradan başlayan taksitlerle Halkbank'ın konut kredisi desteği ile 60 ay vadede yüzde 0.42, 120 ay vadede ise yüzde 0.70 faiz oranı gibi farklı ödeme seçenekleri bulunuyor.
DAP Yapı'nın, European Property Awards tarafından birçok ödüle layık görülen teslime hazır projeleri Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Royal Center ve DAP Vadisi'nde yer alan rezidans ve ofisleri kira geliri olarak bakıldığında 11 yılda kendisini yüzde 100 amorti ediyor.

Lokasyon Avantajı
Anadolu Yakası'nın çekim merkezi Bağdat Caddesine sadece 10 dakika uzaklıkta yer alan Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule ve Royal Center projeleri bölgedeki adliyeler, hastaneler, özel ve devlet üniversiteleri, alışveriş merkezleri, Sahiba Gökçen Havalimanı, Osmangazi Köprüsü, E-5, metro ve İstanbul Ankara hızlı tren projesinin istasyonlarına yakınlığı ile önemli bir lokasyonda bulunuyor.

Alternatif ödeme seçenekleri
Tarihi kampanyaya dahil tüm projelerde yüzde 10 indirime ek olarak, tamamı peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Otel lüksünü içeren rezidanslara Halkbank'ın konut kredisi desteği ile 60 ay vadede yüzde 0.42, 120 ay vadede ise yüzde 0.70 faizle ve sadece 2 bin 950 liradan başlayan taksitlerle sahip olunabiliyor. DAP Yapı ayrıca 36 aya kadar varan vadelerde kişiye özel ödeme seçenekleriyle finansman desteği sağlıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız

İlandır.

BİZE ULAŞIN