Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde Yeni Hayat Başladı!

Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde Yeni Hayat Başladı!

Ev sahiplerine hayatın merkezinde bir yaşam sunan Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi planlanandan 5 ay önce teslim edildi.

Elli yılı aşkın sürede inşaat sektöründe, gerek üst yapı gerekse altyapı ve turizm alanında Türkiye ve dünya çapındaki yatırımları ile ülke ekonomisine katkıda bulunan Makyol, Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği gayrimenkul projesi Makyol Yaşam Beylikdüzü'nden ev alanlar konutlarına sözleşmede yazılan Aralık ayından 5 ay önce Ağustos ayında kavuştu.

Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde her ihtiyaca yönelik; 1+1, 2+1 ve 3+1'den oluşan 464 adet daire bulunuyor. Ayrıca projede restoran, kafe ve mağazaları buluşturan 84 üniteden oluşan alışveriş ve yaşam meydanı yer alıyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü, metrobüs durağına, Türkiye'nin en büyük özel hastane gruplarından birine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara, alışveriş merkezlerine, yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara yürüme mesafesinde bulunuyor.

Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna, yoga- pilates salonunun yer aldığı spor ve sağlık kulübü bulunuyor.

Ayrıntılı Bilgi

444 30 60

www.makyolyasam.com.tr

Makyol Yaşam'da yaşam fırsatı için tıklayın!

İlandır.

BİZE ULAŞIN