9 Ayrı Tematik Meydanı ve Benzersiz Dokusuyla Park Mozaik’te Yaşam Başladı!

9 Ayrı Tematik Meydanı ve Benzersiz Dokusuyla Park Mozaik’te Yaşam Başladı!

  • Perşembe 28.09.2017 13:56

2+1 dairelere 2.300 TL'den, 3+1 dairelere 2.900 TL'den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz.

Ankara'nın Tepe ve Mesa gücüyle fark yaratan projesi Park Mozaik, yemyeşil peyzajı, renkli tasarımı ile konforlu, keyifli ve farklı yaşam olanakları sunan benzersiz konseptiyle dikkat çekiyor.

Yaşamkent'i, adına yakışan bir yaşam bölgesi yapmaya başlayan Park Mozaik, 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerinde kurulu 2+1'den, 6+1'e kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu yaşam olanaklarıyla Başkentlilerin büyük ilgisini çekiyor. Özgün peyzajı, özel temalı 9 meydanı, avluları, spor alanları ve farklı zevklere hitap eden çeşitliliğiyle yaşamı mutluluğun renkleriyle buluşturuyor.

Mahalle dokusunu hissettirecek şekilde tasarlanan Park Mozaik, ailelere komşularıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri ortak yaşam alanları da sunuyor. 50 bin metrekareye yakın tematik alana sahip Park Mozaik'te; Sanat Merdivenleri, Canlı Meydan, Aromatik Meydan, Yaşam Meydanı, Okuma Meydanı, Mozaik Yol, Mistik Meydan, 1001 Dilek Meydanı ve Macera Adası gibi farklı konseptlerde tam 9 tematik meydan bulunuyor.

Tüm bu olanaklarının yanı sıra merkezi lokasyonda bulunan Park Mozaik, şehrin tüm olanaklarına kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. Bölgesinde yer alan özel okul, devlet okulu ve hastanelere birkaç dakika uzaklıkta yer alan Park MOZAİK'te, metro ve yeni yapılan anayollarla da şehir merkezine kolayca ulaşmak mümkün.

Detaylı bilgi için www.parkmozaik.com.tr

İlandır.

BİZE ULAŞIN