Sur Yapı Muhit, Yatırımın Yıldızı Sancaktepe’de

Sur Yapı Muhit, Yatırımın Yıldızı Sancaktepe’de

Sur Yapı Muhit'te

60 Ay 0 Faiz ile 1.500 TL'den Başlayan Taksitlerle

"MUTLU EVLER TÜRKİYE!"

Sektörde öncü projelere imza atan Sur Yapı, konut projeleri için yeni kampanyası ''Mutlu Evler Türkiye'' ile mutluluğu evinize getiriyor. Kampanya kapsamında; Sancaktepe meydanına yürüme mesafesinde, markalı konut bölgesinde yer alan Sur Yapı Muhit projesi 1.500 TL'den başlayan taksitler ve 60 ay 0 faiz imkânı ile sahiplerini bekliyor. Ayrıca 120 ay vade imkânı da kampanya kapsamında sunuluyor.

Peşin alımlarda sadece 50 ev için %25 Peşin İndirim ile 327 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Kampanya kapsamında Sur Yapı Muhit'te 60 ay 0 faiz ile 1.500 TL'den başlayan taksitlerle ödeme imkânının yanı sıra tamamı peşin alımlarda sadece 50 ev için %25 peşin indirim ile 327 Bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sağlanıyor.

İstanbul'un En Fazla Değer Kazanan Bölgesi Sancaktepe'de

İstanbul'un, kira getirisine göre en kısa zamanda kendini amorti eden bölgesi Sancaktepe'de siz de ev sahibi olun! 14 yılda kira dönüşümü ile yatırımınıza en çabuk geri dönüş sağlayan ilçe Sancaktepe'de yer alan Muhit projesi ile yatırımınıza değer katın.

Muhit, Çocuğunuzun Hayata 1-0 Önde Başlamasıdır. Doğanın Kucağında Aldığın Nefestir. Huzurla İçilen Bir Yudum Çaydır.

Muhit, TEM Otoyolu'nun hemen yanında, İstanbul'un en çok tercih edilen ve en fazla değer kazanan ilçesi Sancaktepe'de. Sabiha Gökçen Havalimanı, 3. Çevreyolu ve E-5 Karayolu'na bağlantı yollarıyla kısa sürede şehrin diğer tüm merkezi noktalarına ulaşma imkânı sağlıyor. Merkezi konumunun yanı sıra, yeni açılacak olan Abdurrahmangazi Metro İstasyonu ile toplu ulaşım çok daha kolaylaşıyor. Avlu içindeki göletleri, her bloğun önünden geçen toplam 4.800 metrekarelik yeşil alanları ve zen bahçesiyle keyifli bir doğa yanı başınızda.

Detaylı bilgi için: 444 5 787 / http://www.suryapimuhit.com.tr/

Sur Yapı Muhit Satış Ofisi: Abdurrahmangazi Mah. Güleryüz Cad. No: 23 Sancaktepe/İstanbul

İlandır.

BİZE ULAŞIN