İstanbul’u Binaların Arasında Değil, Bahçenizde Yaşayın

İstanbul’u Binaların Arasında Değil, Bahçenizde Yaşayın

KONUTDER, GYODER ve İNDER'in açıkladığı konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Türkiye'nin özel sektördeki en büyük portföyüne sahip firması Sur Yapı Topkapı'da yer alan Topkapı Evleri projesi ile birlikte toplam 12 projesiyle tam destek veriyor.

%20 İndirim ve Sadece %5 Peşinat

Kampanya kapsamında Sur Yapı Topkapı Evleri'nde peşin ve 0.98 faizli konut kredili satışlarda mevcut liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uygulanıyor. Ayrıca yine kampanya kapsamında sadece yüzde 5 peşinat ödeniyor. Altıncı ayda yüzde 15; 12, 24 ve 36'ıncı aylarda ise yüzde 10 vade farksız Sur Yapı bünyesinde ödeme yapılıyor. 30 gün sürecek kampanya boyunca fiyat artışı olmayacağı garantisi veriliyor.

120 ay vade ve 4.000 TL 'den başlayan taksitlerle

Kampanya kapsamında genel kampanya avantajlarına ilave olarak seçenekler sunuluyor. Buna göre yüzde 5 peşinat ödemesi ve vade farksız Sur Yapı bünyesinde gerçekleştirilecek ara ödemeler sonrasında kalan bakiye 0,98 vade oranı ile 120 ay banka kredili olarak ödenebiliyor. Sur Yapı Topkapı Evleri'nde taksitler 4.000 TL'den başlıyor.

Sur Yapı Topkapı Evleri, 56 Farklı Daire Tipiyle Dikkat Çekiyor!

İstanbul'un tarihi merkezlerinden biri olan Topkapı'da yükselecek proje 3 ile 11 kat arasında değişen 8 bloktan oluşuyor. Proje, 49 ile 456 metrekare aralığında 56 farklı daire tipi ile oturumcusuna ve yatırımcısına alternatif sunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede fiyatlar 448 bin TL ile 2 milyon 315 bin TL arasında değişiyor. Az katlı mimarisi ve geniş alanlarıyla dikkat çeken projede bulunan 29 ticari alanın büyüklüğü ise 38 ile 760 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Proje, Şehrin ve Ticari Hayatın Kalbinde Oturumcu ve Yatırımcılarını Bekliyor!

Benzersiz lokasyonu ile Topkapı Evleri, E5 otoyoluna ve Atatürk Havaalanı'na yakın konumda bulunuyor. Topkapı'nın canlı bölgesi Fazılpaşa Caddesi'nde yer alan proje, metrobüs, Marmaray ve Davutpaşa Metro istasyonuna yakın konumda bulunuyor. Proje ayrıca Koç Üniversitesi Hastanesi'nin de yanı başında yer alıyor.

Topkapı Evleri Geniş Avlusu, İç Bahçesi, Az Katlı Mimarisi ile Ön Planda!

Topkapı Evleri avantajlı lokasyonunun yanı sıra sunduğu sosyal olanaklarla da göz dolduruyor. Az katlı mimariye sahip, geniş yeşil alanların bulunduğu proje, iç avlu konsepti ile inşa ediliyor. Otopark imkanının yer aldığı projede süs havuzları, yürüyüş yolları, ahşap oturma alanları, köprüler, çim aktivite alanları, çocuk oyun alanları, pergola altı dinlenme alanları bulunuyor. İki adet yüzme havuzu, sauna alanları, fitness, çocuk oyun kulübü ve kafelerin ye aldığı projenin peyzajında top şimşir, bonsai, kurtbağrı, çiçekli oya ağacı kullanılıyor.

SON GÜN 30 HAZİRAN!

Kampanya kapsamında %20 indirim ve sadece %5 peşinat avantajından yararlanmak için son gün 30 Haziran! Acele edin, fırsatı kaçırmayın!

Topkapı Evleri Projesi Hakkında Detaylı Bilgi için: http://www.topkapievleri.com.tr/ / 444 5 787

Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi için: http://nesillerboyuyatirim.com.tr/ / 444 5 787

Size En Yakın Satış Ofisimizi Öğrenmek için: http://satisofisleri.suryapi.com.tr/ / 444 5 787

İlandır

BİZE ULAŞIN