Sur Yapı Muhit’te Çocuklarınız Hayata 1-0 Önde Başlasın

Sur Yapı Muhit’te Çocuklarınız Hayata 1-0 Önde Başlasın

Sur Yapı Muhit'te

2.700 TL'den Başlayan Taksitlerle,

%20 İndirim ve Sadece %5 Peşinat Ödeyerek Ev Sahibi Olun!

KONUTDER, GYODER ve İNDER'in açıkladığı konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Türkiye'nin özel sektördeki en büyük portföyüne sahip firması Sur Yapı başta Sancaktepe'de yer alan Muhit projesi ile birlikte toplam 12 projesiyle tam destek veriyor.

%20 İndirim ve Sadece %5 Peşinat

Kampanya kapsamında Sur Yapı Muhit'te peşin ve 0.98 faizli konut kredili satışlarda mevcut liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uygulanıyor. Ayrıca yine kampanya kapsamında sadece yüzde 5 peşinat ödeniyor. Altıncı ayda yüzde 15; 12, 24 ve 36'ıncı aylarda ise yüzde 10 vade farksız Sur Yapı bünyesinde ödeme yapılıyor. 30 gün sürecek kampanya boyunca fiyat artışı olmayacağı garantisi veriliyor.

120 ay vade ve 2.700 TL 'den başlayan taksitlerle

Kampanya kapsamında genel kampanya avantajlarına ilave olarak seçenekler sunuluyor. Buna göre yüzde 5 peşinat ödemesi ve vade farksız Sur Yapı bünyesinde gerçekleştirilecek ara ödemeler sonrasında kalan bakiye 0,98 vade oranı ile 120 ay banka kredili olarak ödenebiliyor. Sur Yapı Muhit'te taksitler 2.700 TL'den başlıyor.

Sur Yapı Muhit Sancaktepe'de

Şimdi, İstanbul Sancaktepe'de yepyeni ve modern bir Muhit kuruluyor. Özlediğiniz muhit atmosferi, yaşamınızın her noktasında kendini hissettiriyor. Dost meclisindeki bir bardak çay kadar sıcak atmosferiyle, samimiyeti ve huzuru yaşatan İstanbul'un en yeni muhiti Sur Yapı Muhit Sancaktepe, yeni sakinleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bugün, Sur Yapı kalitesiyle tüm zenginliklerin yer aldığı bambaşka bir hayata çok yakınsınız. Üstelik Muhit, sağladığı ulaşım kolaylıklarıyla sizi şehrin istediğiniz noktasına kolayca taşıyor. Çünkü Sur Yapı Muhit, Anadolu Yakası'nın tam merkezinde, tüm yolların kesişim noktasında yer alıyor. TEM Otoyolu'nun yakınında yer alan Muhit, Sabiha Gökçen Havalimanı, 3. Çevreyolu ve E-5 Karayolu'na bağlantı yollarına yakınlığıyla kısa sürede tüm şehre ulaşma imkânı sağlıyor. Bunun yanı sıra, Çekmeköy – Sultanbeyli metro hattı Abdurrahmangazi istasyonuna yakınlığı ile toplu ulaşımı çok daha kolaylaştırıyor. Kısacası Muhit, hem şehrin anahtarını, hem de ulaşım rahatlığını aynı anda sunuyor.

MUHİT = ÇOCUĞUNUZUN HAYATA 1-0 ÖNDE BAŞLAMASIDIR!

Çocuğunuz yemyeşil peyzajı, yüzme havuzları ve oyun alanlarıyla çocukluğunu doyasıya yaşarken, Muhit'in merkezi konumu sayesinde hem şehrin tüm olanaklarından yararlanacak, hem de tertemiz havası sayesinde doğa ile iç içe büyüyerek hayata 1-0 önde başlayacak.

İstanbul'un tüm güzelliklerini neşe ve güven içinde yaşamanız için tasarlanan Sur Yapı Muhit, hayalinizdeki hayatın kapılarını aralıyor. Az katlı mimarisi, geniş yeşil alanları ve her bloğun önünden geçen peyzaja yayılmış yansıma havuzlarının yanı sıra günlük tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ticari alanları, huzur ve neşe içinde vakit geçirebileceğiniz sosyal mekânları içinde barındıran Sur Yapı Muhit, günün stresini atabileceğiniz spor imkânlarıyla da sizi keyifli bir yaşama davet ediyor. Siz de vakit kaybetmeden Muhit'teki yerinizi alın, mutluluğu doyasıya yaşayın.

MUHİT = MUTLULUĞU PAYLAŞMAKTIR!

Sur Yapı Muhit, modern hayatın tüm gereksinimlerini güven ve samimiyetle bir araya getirerek size kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. Yenilikçi yatay mimarisiyle evlerin büyük bir kısmının iç avluya bakacağı bu benzersiz projede, dostluklar ve heyecanlar paylaşılarak çoğalıyor. Avlu içindeki göletler ve 4.800 metrekarelik yeşil alan ile huzurun keyfine varılıyor. Maksimum 12 katlı yapılarda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1, toplam 217 dairenin ve 12 ticari alanın yer alacağı Sur Yapı Muhit, sosyal tesisleri ve otoparkıyla hem çekirdek ailelere, hem de geniş ailelere, özledikleri yaşamı sunuyor.

SON GÜN 30 HAZİRAN!

Kampanya kapsamında %20 indirim ve sadece %5 peşinat avantajından yararlanmak için son gün 30 Haziran! Acele edin, fırsatı kaçırmayın!

Muhit Projesi Hakkında Detaylı Bilgi için: http://www.suryapimuhit.com.tr/ 444 5 787

Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi için: http://nesillerboyuyatirim.com.tr/ 444 5 787

Size En Yakın Satış Ofisimizi Öğrenmek için: http://satisofisleri.suryapi.com.tr/ 444 5 787

İlandır.

BİZE ULAŞIN