Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!

Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!

Sur Yapı Tempo City'de

4.300 TL'den Başlayan Taksitlerle,

%20 İndirim ve Sadece %5 Peşinat Ödeyerek Ev Sahibi Olun!

KONUTDER, GYODER ve İNDER'in açıkladığı konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Türkiye'nin özel sektördeki en büyük portföyüne sahip firması Sur Yapı Kağıthane Cendere Caddesi'nde yer alan Tempo City projesi ile birlikte toplam 12 projesiyle tam destek veriyor.

%20 İndirim ve Sadece %5 Peşinat

Kampanya kapsamında Sur Yapı Tempo City'de peşin ve 0.98 faizli konut kredili satışlarda mevcut liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uygulanıyor. Ayrıca yine kampanya kapsamında sadece yüzde 5 peşinat ödeniyor. Altıncı ayda yüzde 15; 12, 24 ve 36'ıncı aylarda ise yüzde 10 vade farksız Sur Yapı bünyesinde ödeme yapılıyor. 30 gün sürecek kampanya boyunca fiyat artışı olmayacağı garantisi veriliyor.

120 ay vade ve 4.300 TL 'den başlayan taksitlerle

Kampanya kapsamında genel kampanya avantajlarına ilave olarak seçenekler sunuluyor. Buna göre yüzde 5 peşinat ödemesi ve vade farksız Sur Yapı bünyesinde gerçekleştirilecek ara ödemeler sonrasında kalan bakiye 0,98 vade oranı ile 120 ay banka kredili olarak ödenebiliyor. Sur Yapı Tempo City'de taksitler 4.300 TL'den başlıyor.

Tempo City Kağıthane Cendere Caddesinde

Sur Yapı Tempo City projesi Kağıthane Cendere yolunda hayata geçiriyor. Merkezi lokasyonu ile dinamik bir proje olan Tempo City, hareketli yaşamı tercih edip şehir merkezinden uzaklaşamayanların yeni adresi olacak.

36.500 metrekare inşaat alanı bulunan projede, iki blokta toplam 217 rezidans dairesi bulunuyor. Projede rezidanslar 61 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1 ve 3+1'den oluşan rezidans dairelerle Tempo City, açık ve kapalı otoparkı, sosyal tesisleri, merkezi lokasyonu, ulaşım ağlarına yakınlığı ve yürüyüş alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. Tempo City'de ayrıca günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 17 adet de ticari alan yer alıyor.

Tempo City, sosyal donatılarıyla konfor ve lüksü şehir merkezine getirecek…

Projede, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, sosyal tesis, açılıp kapanabilen yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness ve spor salonu, çocuk oyun alanı, sauna, yeşil alan, pergola altı dinlenme alanları ve yürüyüş alanları yer alıyor. Havuzu ile fitness salonu 15. katta bulunan projede kesintisiz İstanbul ve gökyüzü manzarası sunuyor. Yine aynı katta kafeterya ve saunalar proje sakinlerini bekliyor. Zemin katta ise çocuk oyun alanı, basketbol sahası miniklerin keyifli zaman geçirmeleri için tasarlandı.

Şehrin merkezinde bir başka dünya Tempo City…

Axis Kağıthane AVM'nin de hemen yanı başında bulunan Tempo City, yürüme mesafesindeki alışveriş merkezinde keyifli zamanlar geçirebilme olanağı sunuyor. Proje sakinleri, ister rezidansların altındaki dükkanlardan isterlerse de komşuları olan Axis Kağıthane AVM'den tüm ihtiyaçlarını giderebilecek. Bu yıl açılması planlanan Kabataş-Mahmutbey Metro Hattı, Kabataş'tan başlayıp Beşiktaş – Mecidiyeköy – Çağlayan - Kağıthane güzergahından geçerek Mahmutbey'e kadar uzanıyor. Bu hattın Kağıthane Metro Durağı da Tempo City'e sadece 700 metre uzaklıkta bulunuyor.

Şehrin merkezindeki konumuyla Tempo City, bağlantı yolları ile Levent ve Mecidiyeköy'e 5 dakika, yeni açılan tünellerle Beşiktaş ve Dolmabahçe'ye 10 dakika mesafede, Axis Kağıthane Avm ve Maslak bölgesine komşu konumda yer alıyor. Ayrıca 3. köprü ve üç katlı tüp geçit gibi ulaşım seçeneklerinin hızla geliştiği bölgede bulunan Tempo City bu ulaşım kolaylıkları ile bir kez daha ön plana çıkıyor. Levent'e 2.5 km, E-5'e 1.5 km, Çağlayan'a 1.5 km ve Taksim – Beşiktaş - Dolmabahçe tüneline 2.9 km uzaklıkta bulunan Tempo City'den TEM'e 5 dakikada, Taksim'e ise sadece 7 dakikada ulaşılabiliyor.

Tempo City Projesi Hakkında Detaylı Bilgi için: http://www.tempocity.com.tr/ / 444 5 787

Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi için: http://nesillerboyuyatirim.com.tr/ / 444 5 787

Size En Yakın Satış Ofisimizi Öğrenmek için: http://satisofisleri.suryapi.com.tr/ / 444 5 787

BİZE ULAŞIN