Sur Yapı Tempo City Kağıthane Cendere Caddesinde

Sur Yapı Tempo City Kağıthane Cendere Caddesinde

Sur Yapı Tempo City ile Şehrin Temposu Değişecek!

Sur Yapı, Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde yer alan Tempo City projesiyle hayata tempo tutuyor. Kağıthane Cendere Caddesi, Axis Kağıthane Alışveriş Merkezine komşu konumuyla 200 milyon TL yatırım değeri ile yükselmekte olan proje, şehir merkezinde yaşamaktan vazgeçemeyenlerin tercihi olacak.

Merkezi lokasyonu ile dinamik bir proje olan Tempo City, hareketli yaşamı tercih edip şehir merkezinden uzaklaşamayanların yeni adresi olacak.

36.500 metrekare inşaat alanı bulunan projede, iki blokta toplam 217 rezidans dairesi bulunuyor. Projede rezidanslar 61 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1 ve 3+1'den oluşan rezidans dairelerle Tempo City, açık ve kapalı otoparkı, sosyal tesisleri, merkezi lokasyonu, ulaşım ağlarına yakınlığı ve yürüyüş alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. Tempo City'de ayrıca günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 17 adet de ticari alan yer alıyor.

Tempo City, sosyal donatılarıyla konfor ve lüksü şehir merkezine getirecek…

Projede, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, sosyal tesis, açılıp kapanabilen yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness ve spor salonu, çocuk oyun alanı, sauna, yeşil alan, pergola altı dinlenme alanları ve yürüyüş alanları yer alıyor. Havuzu ile fitness salonu 15. katta bulunan projede kesintisiz İstanbul ve gökyüzü manzarası sunuyor. Yine aynı katta kafeterya ve saunalar proje sakinlerini bekliyor. Zemin katta ise çocuk oyun alanı, basketbol sahası miniklerin keyifli zaman geçirmeleri için tasarlandı.

Şehrin merkezinde bir başka dünya Tempo City…

Axis Kağıthane AVM'nin de hemen yanı başında bulunan Tempo City, yürüme mesafesindeki alışveriş merkezinde keyifli zamanlar geçirebilme olanağı sunuyor. Proje sakinleri, ister rezidansların altındaki dükkanlardan isterlerse de komşuları olan Axis Kağıthane AVM'den tüm ihtiyaçlarını giderebilecek. Yapımı devam eden Kabataş-Mahmutbey Metro Hattı, Kabataş'tan başlayıp Beşiktaş – Mecidiyeköy – Çağlayan - Kağıthane güzergahından geçerek Mahmutbey'e kadar uzanıyor. Bu hattın Kağıthane Metro Durağı da Tempo City'e sadece 700 metre uzaklıkta bulunuyor.

Şehrin merkezindeki konumuyla Tempo City, bağlantı yolları ile Levent ve Mecidiyeköy'e 5 dakika, yeni açılan tünellerle Beşiktaş ve Dolmabahçe'ye 10 dakika mesafede, Axis Kağıthane Avm ve Maslak bölgesine komşu konumda yer alıyor. Ayrıca 3. köprü ve üç katlı tüp geçit gibi ulaşım seçeneklerinin hızla geliştiği bölgede bulunan Tempo City bu ulaşım kolaylıkları ile bir kez daha ön plana çıkıyor. Levent'e 2.5 km, E-5'e 1.5 km, Çağlayan'a 1.5 km ve Taksim – Beşiktaş - Dolmabahçe tüneline 2.9 km uzaklıkta bulunan Tempo City'den TEM'e 5 dakikada, Taksim'e ise sadece 7 dakikada ulaşılabiliyor.

Altın Gibi Kampanya Fırsatlarıyla Tempo City'de Ev Sahibi Olun

Altın Gibi Kampanya kapsamında;

  1. Peşinatsız,
  2. Bankasız,
  3. Ara ödemesiz,
  4. Vade farksız,
  5. 60 ay sabit taksitli ödeme avantajıyla Tempo City projesinde ev sahibi olabilirsiniz.

Tempo City satışları Axis Kağıthane AVM içerisinde yer alan Sur Yapı Projeler Satış Ofisinden yapılıyor.

Detaylı Bilgi için: www.tempocity.com.tr / 444 5 787

İlandır.

BİZE ULAŞIN