Sur Yapı Topkapı Evleri Davutpaşa Metrosuna Yürüyüş Mesafesinde

Sur Yapı Topkapı Evleri Davutpaşa Metrosuna Yürüyüş Mesafesinde

Sur Yapı Topkapı Evleri Davutpaşa Metro İstasyonuna Yürüyüş Mesafesinde

Sur Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Sur Yapı, Topkapı'da 300 milyon TL yatırım değeriyle Sur Yapı Topkapı Evleri projesini hayata geçiriyor. 57.500 m² toplam inşaat alanına sahip Topkapı Evleri projesinde 224 adet konut ve 29 adet ticari alan yer alıyor. "İstanbul'un Hayata Açılan Kapısı" sloganıyla satışa sunulan Topkapı Evleri, avlu ve iç bahçe konsepti, az katlı mimarisi, avantajlı lokasyonu, 29 dükkanın yer aldığı alışveriş caddesi, Davutpaşa metro istasyonuna yürüyüş mesafesindeki konumu, peyzajı, sosyal donatıları ile ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor.

Topkapı, İstanbul'un 5. kapısı olarak adlandırılan ve Osmanlı zamanından bu yana İstanbul'un en önemli merkezlerinden bir tanesi. Geçmişten bu yana ticaretin kalbi olan Topkapı son yıllarda geliştirilen çok sayıda markalı konut projesiyle de ön plana çıkıyor. Bir yandan da bölgedeki nitelikli konut ihtiyacı halen devam ediyor. İlçede artan otel, AVM ve ofis projesi yatırımları, bölgeye ulaşımın kolay olması, kamu yatırımları gibi etkenler de Topkapı'ya olan ilgiyi her geçen gün artırıyor. 224 adet konut içinde 1+1 44 adet, 2+1 73 adet, 3+1 80 adet, 4+1 ise 27 adet bulunuyor. Ayrıca 29 adet ticari alanın bulunduğu proje az katlı mimariye ve geniş yeşil alanlara sahip. E5 otoyoluna, Atatürk Havaalanı'na, metrobüse, Marmaray'a ve Davutpaşa Metro istasyonuna yakın konumda bulunan proje ayrıca Koç Üniversitesi Hastanesi'nin de yanı başında yer alıyor.

Topkapı Evleri İstanbul'un tarihi merkezlerinden biri olan Topkapı'da mükemmel deniz, İstanbul Surları ve tarihi yarımada manzaralarına sahip bölgesinde hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap ediyor. Proje satışlar Eyüp'te yer alan Axis İstanbul Alışveriş Merkezi içerisinde Sur Yapı projeler satış ofisinden gerçekleştiriliyor.

Sur Yapı Topkapı Evleri, 56 Farklı Daire Tipiyle Dikkat Çekiyor!

İstanbul'un tarihi merkezlerinden biri olan Topkapı'da yükselen proje 3 ile 11 kat arasında değişen 8 bloktan oluşuyor. Proje, 49 ile 456 metrekare aralığında 56 farklı daire tipi ile oturumcusuna ve yatırımcısına alternatif sunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı proje az katlı mimarisi ve geniş alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede bulunan 29 ticari alanın büyüklüğü ise 38 ile 760 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Proje, Şehrin ve Ticari Hayatın Kalbinde Oturumcu ve Yatırımcılarını Bekliyor!

Benzersiz lokasyonu ile Topkapı Evleri, E5 otoyoluna ve Atatürk Havaalanı'na yakın konumda bulunuyor. Topkapı'nın canlı bölgesi Fazılpaşa Caddesi'nde yer alan proje, metrobüs, Marmaray ve Davutpaşa Metro istasyonuna yakın konumda bulunuyor. Proje ayrıca Koç Üniversitesi Hastanesi'nin de yanı başında yer alıyor.

Topkapı Evleri Geniş Avlusu, İç Bahçesi, Az Katlı Mimarisi ile Ön Planda!

Topkapı Evleri avantajlı lokasyonunun yanı sıra sunduğu sosyal olanaklarla da göz dolduruyor. Az katlı mimariye sahip, geniş yeşil alanların bulunduğu proje, iç avlu konsepti ile inşa ediliyor. Otopark imkanının yer aldığı projede süs havuzları, yürüyüş yolları, ahşap oturma alanları, köprüler, çim aktivite alanları, çocuk oyun alanları, pergola altı dinlenme alanları bulunuyor. İki adet yüzme havuzu, sauna alanları, fitness, çocuk oyun kulübü ve kafelerin ye aldığı projenin peyzajında topşimşir, bonsai, kurtbağrı, çiçekli oya ağacı kullanılıyor.

Altın Gibi Kampanya Fırsatlarıyla Topkapı Evleri'nde Ev Sahibi Olun!

Altın Gibi Kampanya kapsamında;

  • Peşinatsız
  • Bankasız
  • Ara ödemesiz
  • Vade farksız
  • 60 ay sabit taksitli ödeme avantajıyla Topkapı Evleri projesinde ev sahibi olabilirsiniz.

Topkapı Evleri projesi satışları Axis İstanbul Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Sur Yapı projeler satış ofisinden yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi: 444 5 787 / http://www.topkapievleri.com.tr

Size En Yakın Satış Ofisimizi Öğrenmek için: http://satisofisleri.suryapi.com.tr/

İlandır.

BİZE ULAŞIN