Türkiye’nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Sur Yapı Antalya

Türkiye’nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Sur Yapı Antalya

120 Ay 0,98 Vade,

25 Bin TL Peşinat ve 1.350 TL'den Başlayan Taksitlerle

Dünyada Bir Yeriniz Antalya'da Bir Eviniz Olsun!

Türkiye'nin en iyi kentsel dönüşüm projesi Sur Yapı Antalya'da 120 Ay 0,98 vade, 25 Bin TL peşinat ve 1.350 TL'den başlayan taksitlerle ev, home ofis ya da dükkân sahibi olun…

Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Sur Yapı Antalya

Sur Yapı Antalya, Türkiye'nin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Antalya'nın güzelliğine modern bir dokunuş katarak Kepez'de tüm ihtişamıyla sizleri bekliyor.

Sur Yapı Antalya, Toroslar'ın yeşiliyle Akdeniz'in en güzel mavisinin birleştiği noktada, kolay ulaşım imkânlarıyla sizlere hayatın gerçek merkezini sunuyor. Antalya Bulvarı üzerinden şehrin istediğiniz noktasına aracınızla rahat bir şekilde gidebileceğiniz gibi, şehrin toplu ulaşım hattı Antray'ın evinize komşu istasyonuyla otobüs terminaline, Kaleiçi'ne ve Antalya Havalimanı'na da tek vasıtayla rahat bir ulaşım sağlamanız için gereken her şey artık çok yakınınızda. Sur Yapı Antalya çevresinde bulunan hayvanat bahçesinde ve kent ormanında doğanın gerçek sahipleriyle beraber ruhunuzu dinlendirip ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebilir, Antalya'nın en güzel kumsallarına kolaylıkla ulaşıp eşsiz doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

70.000 kişinin konfor ve keyifle yaşayabileceği Sur Yapı Antalya

Sur Yapı Antalya, modern bir şehrin akla gelebilecek tüm imkânlarını doğanın eşsiz güzelliği ile birleştirerek dev bir projeye imza atıyor. Bu projenin her detayında huzur, konfor, estetik ve kalite bulunuyor. Evinizden çıktığınızda sizi bekleyen tramvayın kapıları, dilerseniz doğaya dilerseniz sosyal yaşama açılıyor, sizlere yalnızca seçmek ve adım atmak kalıyor. Dilediğinizde dev şehir parkında dolaşarak kuş sesleri eşliğinde kendinizi doğanın dinginliğine bırakabilir, güneşin tadını çıkarmak istediğinizde gölet kenarında uzanabilir, ardından yüzme havuzlarında serinleyebilirsiniz. Şehir hayatını yaşamak isterseniz Sur Cadde'de dünyaca ünlü markaların mağazalarını dolaştıktan sonra, şık bir restoranda günün yorgunluğunu atıp kafelerde ailenizle veya sevdiklerinizle keyifle vakit geçirebilirsiniz. Bu modern şehirde sizin ve çocuklarınızın ihtiyaçları için her şey düşünüldü. Her birine tramvay ile ulaşabileceğiniz eğitim kurumları, hastane, müze ve camiler, kısacası ihtiyacınız olan her şey Sur Yapı Antalya'da sizleri bekliyor.

Dev Şehir Parkı…

Sur Yapı Antalya'yı benzersiz kılan özelliklerinden biri de şehrin tam kalbinde yer alan dev şehir parkı. Yalnızca Sur Yapı Antalya'nın değil, Antalya'nın da en büyük parkı olan 157.000 m2 büyüklüğündeki alanda huzuru bulabilmeniz için gereken her şey en ince noktasına kadar düşünüldü. Yeşil ve mavinin en güzel tonlarının bir araya geldiği parkta, göletin çevresinde geçirdiğiniz her an özel olsun diye her yaşa hitap eden farklı alanlar tasarlandı. Bu parkta evinizden adım attığınız anda sizi sağlıklı yaşamla buluşturan spor sahaları, gezi ve koşu parkurları, bisiklet yolu ve bisiklet istasyonları yer alıyor. Sosyal yaşamınıza hareket katacak sosyal alanlar ve konser alanı, göl çevresinde doğayla baş başa huzurlu vakit geçirmeniz için iskele alanı, gölet kafeler ve çeşitli konseptlerde dinlenme alanları, çocuklarınız ile keyifli vakit geçirmeniz içinse özel olarak tasarlanmış oyun alanları yer alıyor. Sevimli dostlarınızın da mutluluk içinde yaşaması için hayvan barınaklarının, bitki çeşitliliğinin artması adına özel olarak kurulan sera alanlarının ve sanatla iç içe yaşamanız için bir müzenin de bulunduğu bu park, kendinizi hayatın tüm koşuşturmacasından soyutlayabileceğiniz yeni rahatlama noktanız olacak.

İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey Sur Yapı Antalya'da…

 1. 1,3 kilometrelik alışveriş caddesi
 2. Şehre ait ulaşım ağı tramvay
 3. Hastane
 4. 3 Sağlık Ocağı
 5. 11 Okul
 6. Eğitim Kurumları
 7. Alışveriş Merkezi – Çarşı
 8. Dev şehir parkı
 9. Müze
 10. Teknokent
 11. 3 Cami
 12. Spor, Kültür ve Gençlik Merkezi
 13. Organik Pazar Yeri
 14. Akaryakıt İstasyonu

Sur Yapı Antalya'daki evinizin hemen dışında sizi büyük bir sosyal hayat bekliyor.

Dünyaca ünlü markaların mağazalarında stilinize en uygun kıyafet ve aksesuarları bulabileceğiniz Sur Cadde'de, dünya mutfağının bugüne kadar belki de hiç tatmadığınız lezzetlerini deneyebilir, kafelerde ailenizle ve sevdiklerinizle keyifle vakit geçirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra yüzme havuzları, şehir meydanları, dev şehir parkı ve spor tesisleri, yeşil alanlar ve göletler, Sur Yapı Antalya'daki yeni hayatınızın güzide parçalarından biri haline gelecek.

Akıllı Kent projeleri arasında ilk üçe girdi

Sur Yapı Antalya, Avrupa Birliği'nin 2020 programında "Akıllı Kent" olmak için 17 projenin içinden yarışarak ilk 3 projeden birisi seçildi. MatchUP Akıllı Kent Kepez Santral Projesi'yle AB'den 5 milyon Euro hibe desteği alındı. Sağlanan bu hibeyle, akıllı aydınlatmalar, elektrik enerji depolama ve üretim alanları, akıllı yönetim uygulamaları, akıllı sayaçlar, açık alanda ücretsiz wifi hizmeti gibi 42 farklı Akıllı Kent Uygulaması gerçekleştirilerek örnek bir akıllı kent inşa edilecek.

Green GOOD DESIGN Ödülü kazandı

Yeni nesil modern kentleşmenin en güzel örneğini sergileyen Sur Yapı Antalya Projesi'nin diğer başarısı ise 1950'den beri düzenlenen ve dünyanın en eski ve en saygın tasarım yarışmaları arasında yer alan Gren GOOD DESIGN kapsamında ödül kazanması oldu. Avrupa Mimarlık Sanat Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi ile Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi tarafından 2009 yılından bu yana verilen Green GOOD DESIGN; ürün tasarımı, ulaşım, mimarlık, kentsel planlama gibi farklı disiplinlerden projeleri uluslararası düzeyde ödüllendiriyor. Bu kapsamda ''NEW KEPEZ GREEN HUB'' (YENİ KEPEZ YEŞİL MERKEZ) teması ile 2018 Green GOOD DESIGN ödülünü almaya hak kazandı.

Kentsel Dönüşüm Kongresi'nde "En İyi Dönüşüm Projesi" seçildi.

Sur Yapı Antalya Projesi, Management Plus tarafından her yıl organize edilen "5. Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi"nde "En iyi Dönüşüm Projesi" seçildi.

11.780 ağaç korundu

Sur Yapı Antalya Projesi'nin çevreci olması hususunda büyük hassasiyetler gösterildi. Hak sahiplerinin bahçesindeki ağaçların tümü tek tek sökülüp fidanlıkta toplanarak, hak sahiplerinin isimleri o ağaçların üstüne yazıldı. Alan içerisinde yer alan fidanlıkta 9.998 adet nar, narenciye, zeytin ve meyve ağacı, 997 adet yere dikili zeytin ağacı, 785 adet de keçiboynuzu, palmiye çınar ve bunun gibi büyük ağaçlar var. 11.780 adet ağaç korunmaktadır.

Geri dönüşümden 165.254 ton kullanılabilir malzeme üretildi

Geri dönüşüm olarak; 165.254 ton kullanılabilir malzeme üretildi. Sosyal hizmetlere bağışlanan 223 ton ahşap odun yıkım faaliyetleri esnasında üretildi.

Sur Yapı Antalya'da "Altın Gibi Kampanya"

Sur Yapı Antalya'da Altın Gibi Kampanya kapsamında 120 Ay 0,98 vade, 25 Bin TL peşinat ve 1.350 TL'den başlayan taksitlerle ev, home ofis ya da dükkân sahibi olabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi için: http://antalya.suryapi.com.tr/ 444 5 787

Size En Yakın Satış Ofisimiz Öğrenmek için: http://satisofisleri.suryapi.com.tr/

İlandır.

BİZE ULAŞIN