Topkapı Evleri’nde Sadece Taksit Ödeyerek Ev Sahibi Olun!

Peşinat yok! Ara Ödeme Yok! %15 indirim, 0.69 vade oranı; 7.500 TL’den başlayan taksitlerle SADECE TAKSİT ÖDEYEREK; İstanbul’un merkezi Topkapı’da; tramvay ve metrobüs hatlarının kesiştiği noktada, Davutpaşa metro durağına yürüme mesafesinde yer alan Topkapı Evleri’nde ev sahibi olun!

Topkapı Evleri’nde Sadece Taksit Ödeyerek Ev Sahibi Olun!

Topkapı Evleri'nde

7.500 TL'den Başlayan Taksitlerle

"SADECE TAKSİT ÖDEYEREK"

Ev Sahibi Olun!

Detaylı Bilgi için: https://www.topkapievleri.com.tr

Çağrı Merkezi: 444 5 787

Size En Yakın Satış Ofisimiz için: http://satisofisleri.suryapi.com.tr

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul portföyüne sahip firması Sur Yapı, 40 bin Sur Yapılı'nın hikâyelerine yenilerini eklemek için yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. Türkiye'de bir ilk olan kampanya, peşinat ve ara ödeme olmadan sadece taksit ödeyerek ev almayı mümkün hale getiriyor.

%15 indirimle peşinatsız, ara ödemesiz sadece taksitli ödeme modeli

Kampanya kapsamında öncelikle yüzde 15 indirim uygulanıyor. Daha sonra ev tutarının yüzde 50'lik kısmı için 180 ayda 0.69 vade ile banka kredisi kullandırılıyor. Kalan yüzde 50'lik kısım içinse Sur Yapı bünyesinde 120 ayda 0.69 vade ile sabit taksitlerle ödeme imkânı sunuluyor. Böylece konut alıcısı sadece taksit ödeyerek ev sahibi olabiliyor.

Türkiye'de ilk kez uygulanıyor

Kampanyayla ilgili bilgi veren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, "Sur Yapı olarak sektörde her zaman öncü olmaya gayret ettik. Bu kampanyayla da bir ilki gerçekleştiriyoruz. Merkez Bankası'nın faiz indirimleriyle başlattığı ve kamu bankalarının devam ettirdiği süreci destekleyen, talep ve arzı buluşturacağına inandığımız bir kampanya hazırladık. Aylık taksit ödeme gücüne sahip ancak peşinat ya da ara ödemelere takılan bir kesimin konut sahibi olmasını kolaylaştırıyoruz. Türkiye gibi genç nüfus kitlesine sahip bir ülkede doğal bir talep zaten var. Bu kampanyayla geniş kitlelerin talebini karşılamayı planlıyoruz" dedi.

Topkapı Evleri'nde 7.500 TL'den başlayan taksitlerle…

Türkiye'de ilk defa tamamı taksitlerle ödenebilecek bir planla kampanya gerçekleştiriliyor. Örnek olarak Topkapı Evleri projesinde liste fiyatı 800 bin TL olan 1+1 bir daireye öncelikle yüzde 15 kampanya indirimi yapılıyor. İndirimli satış fiyatı 680.000 TL oluyor. Bunun yarısı için 180 aya varan 0.69 vade ile banka kredisi kullandırılıyor. Bankaya ödenecek taksit 3.304 TL oluyor. Geri kalanını ise 120 ayda 0.69 vade oranı ile taksitlendiriliyor. Sur Yapı taksiti de 4.176 TL oluyor. 120 ay boyunca toplam taksit tutarı 7.480 TL. Böylece peşinatsız, ara ödemesiz ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Üstelik 120 ayda Sur Yapı ödemeleri tamamlandıktan sonra kalan 60 ayda sadece banka ödemeleri gerçekleştiriliyor. Yani 120 ay sonrasında müşteri taksiti 7.480 TL yerine 3.304 TL'ye düşüyor.

Alternatif ödeme planı

Kampanya kapsamında sunulan tamamı taksitli ödeme seçeneği dışında alternatif ödeme planı da sunuluyor. Buna göre de öncelikle %15 kampanya indirimi yapılıyor. Başta hiç peşinat alınmazken, peşinat 1 yıl öteleniyor. 12, 24, 36, 48 ve 60'ıncı aylarda peşinatı 5 eşit taksitte ödeme seçeneği sunuluyor. Ev bedelinin kalan kısmı için ise 0.69 vade ile 180 ay da banka kredisi olarak ödeniyor.

Detaylı Bilgi için: https://www.topkapievleri.com.tr

Çağrı Merkezi: 444 5 787

Size En Yakın Satış Ofisimiz için: http://satisofisleri.suryapi.com.tr

Sur Yapı Topkapı Evleri, 56 Farklı Daire Tipiyle Dikkat Çekiyor!

İstanbul'un tarihi merkezlerinden biri olan Topkapı'da yükselecek proje 3 ile 11 kat arasında değişen 8 bloktan oluşuyor. Proje, 49 ile 456 metrekare aralığında 56 farklı daire tipi ile oturumcusuna ve yatırımcısına alternatif sunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede fiyatlar 448 bin TL ile 2 milyon 315 bin TL arasında değişiyor. Az katlı mimarisi ve geniş alanlarıyla dikkat çeken projede bulunan 29 ticari alanın büyüklüğü ise 38 ile 760 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Proje, Şehrin ve Ticari Hayatın Kalbinde Oturumcu ve Yatırımcılarını Bekliyor!

Benzersiz lokasyonu ile Topkapı Evleri, E5 otoyoluna ve Atatürk Havaalanı'na yakın konumda bulunuyor. Topkapı'nın canlı bölgesi Fazılpaşa Caddesi'nde yer alan proje, metrobüs, Marmaray ve Davutpaşa Metro istasyonuna yakın konumda bulunuyor. Proje ayrıca Koç Üniversitesi Hastanesi'nin de yanı başında yer alıyor.

Topkapı Evleri Geniş Avlusu, İç Bahçesi, Az Katlı Mimarisi ile Ön Planda!

Topkapı Evleri avantajlı lokasyonunun yanı sıra sunduğu sosyal olanaklarla da göz dolduruyor. Az katlı mimariye sahip, geniş yeşil alanların bulunduğu proje, iç avlu konsepti ile inşa ediliyor. Otopark imkanının yer aldığı projede süs havuzları, yürüyüş yolları, ahşap oturma alanları, köprüler, çim aktivite alanları, çocuk oyun alanları, pergola altı dinlenme alanları bulunuyor. İki adet yüzme havuzu, sauna alanları, fitness, çocuk oyun kulübü ve kafelerin ye aldığı projenin peyzajında topşimşir, bonsai, kurtbağrı, çiçekli oya ağacı kullanılıyor.

Detaylı Bilgi için: https://www.topkapievleri.com.tr

Çağrı Merkezi: 444 5 787

Size En Yakın Satış Ofisimiz için: http://satisofisleri.suryapi.com.tr

İlandır.

BİZE ULAŞIN