Hakkarili Twitter Fenomeni Düzenci’ye Dizi Teklifi

Hakkarili Twitter Fenomeni Düzenci’ye Dizi Teklifi
Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yaşayan ve daha önce bir çok gazetede, haber sitelerinde haber konusu olan Twitter fenomeni İslam Düzenci’ye şimdi de dizi filmlerde oyunculuk teklifleri geldiği belirtildi.
Genç Fenomen İslam Düzenci, Memleketi Yüksekova’nın her tarafında artık tanıdık bir sima oldu. Dizi oyunculuğu teklifleri alan İslam Düzenci, daha önce bir çok haber sitesi ve gazetelerde kendisine yer verildiğini söyledi. Düzenci, ”Twitter’de Doğu Anadolu Bölgesi’nde en yüksek takipçiye ulaşan isim oldum. Her zaman Yüksekova halkı benim yanımda oldu. Desteklerini esirgemediler. Öncelikle Yüksekova halkına teşekkür ediyorum. Çıkan haberlerden sonra birçok yerden söyleşi teklifi geldi. Katıldığım yer de oldu adıma yapılan haberlerden sonra Hakkari Fm’de Gökhan Bey’in konuğu oldum. Bu konu hakkında, günden güne teklifler daha da gelmeye başladı. Şuan ise yeni bir dizi düzenleniyormuş teklif geldi. Fakat şuan herhangi bir yerde oyunculuk düşünmüyorum önümüzdeki aylara bağlı olacaktır. Belki daha sonra bir dizide oyunculuk için yer alacağım. Bugüne kadar yanımda olan tüm dostlarıma, abilerime ve özellikle benim için haber sitelerinde gazetelerde yer ayıran gazete ve haber sitesi imtiyaz sahiplerine çok teşekkür ediyorum’’ dedi.
Yüksekova ilçesi sakinleri ise ilçelerinde ilk defa bir kişiye dizi tekliği geldiğini öğrendiklerini belirterek, kendisini bu şekilde geliştirenlere dizi teklifi alan gençlerin desteklenmesi gerektiğini söylediler.
BİZE ULAŞIN