Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya Ziyaret

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya Ziyaret

  • Hatay
  • Pazartesi 27.04.2015 15:48
Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Gözcüler Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Horoz ile Gözcüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Reyhani ile yönetim kurulu üyelerini ağırladı.
Ziyarette, Mehmet Horoz ve Hüseyin Reyhani hizmette birinci yılını geride bırakan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederken, belediyenin çalışmalarını da yakından takip ettiklerini dile getirdi.
Gözcüler Mahallesi’nin sorunlarının konuşulduğu ve halkın taleplerinin de değerlendirildiği ziyarette, Başkan Culha da Gözcüler halkına hem yürüyüş yolu, hem de Gözcüler Hizmet Binası’nın yanında bin metrekarelik bir araziye sosyal tesis yapılacağı müjdesini verdi. Belediye olarak kentteki sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanına olduğunu dile getiren Culha, kooperatifin esnaflar için büyük bir şans olduğunu belirtti. Culha, Gözcüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin de ihtiyaç duyduğu konularda yanlarında olacaklarını sözlerine ekledi.
BİZE ULAŞIN