Giresun Federsyon’ndan İHA’ya Ziyaret

  • İstanbul
  • Pazartesi 27.04.2015 13:28
Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan, İhlas Haber Ajansı’nı ziyaret ederek Genel Müdür Thomas Bonifield ile görüştü.
İstanbul’da 9’uncusu düzenlenecek olan Feshane Giresun Günleri’ine İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Thomas Bonifield’i davet eden Federasyon Başkanı Turan, her yıl olduğu gibi yoğun bir katılımla renkli görüntülere sahne olacağını söyledi.
Federasyon Başkanı Turan, “Feshane Günleri Giresun için çok şey ifade etmektedir. İstanbul’da bir milyonun üzerinde yaşayan Giresunlu bulunmaktadır. Binlerce hemşerimiz bu etkinliklerde bir araya gelip hasret giderdiği gibi Giresun kültürünün tanıtılmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Her birinin ayrı bir değeri ve özelliği bulunan Giresun il ve ilçelerini temsilen derneklerimiz kendi değerlerini ön plana çıkartan stantlar kurmaktadır. Folklorik kültürümüz de ayrı bir sunumla ön plana çıkartılmaktadır.Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliklerimizde Giresun’u bir çok yönüyle tanıttığımıza ve adından söz ettirdiğimize inanıyoruz” dedi.
Federsyon Başkanı Turan, kültür değerlerinin ön planda olduğu böyle bir etkinliğin tanıtımına katkı sunan İhlas Haber Ajansı’nı da aralarında görmek istediğini ifade etti.
İHA Genel Müdürü Thomas Bonifield ise etkinliğe davetten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, katılmak istediğini söyledi.
BİZE ULAŞIN