Topçular’da İftar Coşkusu

Topçular’da İftar Coşkusu
Eyüp Belediyesi’nin Topçular Mahallesi’nde verdiği iftar yemeğine çok sayıda mahalle sakini katıldı. Ramazan ayının bereketiyle iftar sofrası dolup taşarken, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, tüm Topçular Mahallesi sakinlerine teşekkür etti.
Eyüp Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla vatandaşları iftar sofralarında buluşturmaya devam ediyor. Topçular Mahallesi’nde Eyüp Belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine mahallede bulunan 7’den 70’e herkes davet edildi. İftara ayrıca AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, Topçular Mahalle Muhtarı Remzi Tükenmez ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri de katıldı. Vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle iftar sofraları kısa sürede doldu. Akşam ezanının okunmasının ardından vatandaşlar dualarla oruçlarını açtı.
İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, tüm Topçular Mahallesi sakinlerine teşekkür etti ve Ramazan ayının tüm mahalleye birlik, beraberlik ve bereket getirmesi temennisinde bulundu. İftar sofrasında bulunan Topçular Mahallesi esnaf ve vatandaşları Başkan Remzi Aydın’ı çay içmeye davet etti. Başkan Aydın esnaf ve vatandaşların davetine katılarak, bir süre mahalle sakinleri ile sohbet etti.
BİZE ULAŞIN