Singapur Havayolları’ndan Yolcularına Özel Yemek

Singapur Havayolları, ülkenin 50’nci kuruluş yıldönümünü kutlamak için, üç aylık bir süre boyunca tüm kabin sınıflarında tarihi Singapur mutfağına özgü yemekler sunacak.
Singapur Havayolları, ülkenin 50’nci kuruluş yıldönümünü kutlamak için, üç aylık bir süre boyunca tüm kabin sınıflarında Singapur mutfağına özgü yemekler sunacak. Yolcular, Singapur’un meşhur aşçısı Sayın Shermay Lee ile Mrs Lee’s Cookbook: Nonya Recipes kitabının yazarı ve büyük annesi olan Lee Chin Koon’un tariflerine göre özel olarak geliştirilen enfes Peranakan yemekleri tatma fırsatını yakalayacak.
YOLCULAR UÇAĞA BİNMEDEN YEMEK SİPARİŞİ VEREBİLECEK
Tarihi Singapur Mutfağı, 2015 yılının Temmuz ve Eylül ayları arasında kalkış noktası Singapur olan belirli uçuşlarda servis edilecektir. Suite, First Class ve Business Class yolcularının, Havayolu Şirketinin verdiği “Book the Cook” hizmeti kapsamında bulunan ana yemekler arasından istediklerini önceden sipariş etme olanakları olacak.
Tarihi Singapur mutfağı, 2015 yılının Temmuz ve Eylül ayları arasında kalkış noktası Singapur olan belirli uçuşlarda servis edilecektir. Singapur Havayolları Suite, First Class ve Business Class yolcularının, havayolu şirketinin verdiği “Book the Cook” hizmeti kapsamında bulunan ana yemekler arasından istediklerini uçağa binmeden önce sipariş etme fırsatını yakalayacak.
“YOLCULARIMIZ EN HARİKA LEZZETLERE LAYIK”
Singapur Airlines Ürün ve Hizmetler Departmanı Kıdemli Başkan Yardımcısı Tan Pee Teck ise “Shermay, Singapur’un yemek kültürünün korunmasına çok büyük katkı yapmıştır ve Singapur’un 50. kuruluş yıldönümünü kutlamak için uçak içi ve özel bekleme salonunda sunulan özel yemek deneyimde kendisiyle birlikte çalıştığımız için çok mutluyuz. Yemeğin bizler için çok büyük bir önemi vardır ve birçok Singapurlunun küçüklüğünden beri aşina olduğu tatlar tarihi Singapur mutfağında bulunmaktadır. Evlerinin sıcaklığını uçakta da yaşama şansını dünyanın dört bir tarafındaki müşterilerimize sunduğumuz için çok mutluyuz. Singapur Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu ve Havayolu Şirketi arasındaki özel işbirliğinin bir parçası olarak müşterilerimiz, 2015 yılının Temmuz ve Ağustos ayları arasında, Singapur Havayolları biletlerini Singapur Peranakan Müze görevlisine göstererek müzeye ücretsiz olarak giriş yapabilir ve zengin Peranakan tarihi ve kültürü hakkında daha fazlasını keşfetme şansını elde edebilirler” diye konuştu.
BİZE ULAŞIN