Atiba: "Herkes Takım İçinde Yer Bulabilmek İçin Çok Çalışacak"

Beşiktaş’ın Kanadalı oyuncusu Atiba Hutchinson, Vodafone Arena’nın tamamlanmasıyla iç sahada alacakları puanların artacağını ve takımda ciddi bir rekabet ortamı olacağını söyledi.
Hazırlıklarını Almanya’da sürdüren Beşiktaş’ta, Atiba basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kamp döneminin başında olduklarını belirten Atiba, "Şu ana kadar işler yolunda gitti. Yeni bir hocamız var. Onun istediklerini yapmak için çok çalışıyoruz. İdmanlar keyifli geçiyor. Takımda bazı değişiklikler olabilir. Grubun yakaladığı devamlılık ve konsantrasyon çok iyi" dedi.
"HER OYUNCU KENDİNİ KANITLAMAK İSTER"
Kanadalı oyuncu, yeni bir teknik adamla çalışmanın her zaman iyi olduğunu ifade ederek, "Kariyerim boyunca ne yaptıysam aynısını yapmaya devam edeceğim. Yüzde yüzle çalışacağım. Her oyuncu kendini kanıtlamak ister. Herkes takım içinde kendine bir yer bulmak için çalışacak" diye konuştu.
"DEVAMLILIĞI YAKALARSAK ŞANSIMIZ YÜKSELİR"
Geçtiğimiz sezon birçok iyi sonuç aldıklarını vurgulayan 32 yaşındaki oyuncu, "Devamlılık konusunda sıkıntılar oldu. Ligde birçok iyi takım var. İçeride kazanmalısınız ve deplasmanlardan olabildiğince çok puan almalısınız. İyi bir takımız. İhtiyacımız olan devamlılığımızı artırmak. Devamlılığı yakalarsak şansımız yükselir" açıklamasını yaptı.
"CİDDİ BİR REKABET OLACAKTIR"
Atiba, yapımı devam eden Vodafone Arena ile ilgili olarak, "Çok heyecanlıyım. Stadın bitmesini bekliyorum. Tesislerde de birtakım değişiklikler yapılıyor. Stat tamamlandığında çok daha rahat bir ortamda oynayacağız. Kulüp, tesisleşme anlamında doğru hamleler yapıyor. Şampiyonluk mücadelesinde şansımız yüksek. Stadın bitmesiyle iç sahada alacağımız puanlar artacaktır. Takımda ciddi bir rekabet olacaktır. Her oyuncunun her an hazır olması ve konsantre olması gerekiyor" dedi.
BİZE ULAŞIN