Atamalar

Atamalar
BAT'ye İletişim Müdürü
British American Tobacco (BAT) Türkiye'nin İletişim Müdürlüğü görevine, daha önce Yapı Kredi bünyesinde Stratejik İletişim Müdürü olarak görev yapan Begüm Sunal getirildi. Marmara Üniversitesi Ekonomi mezunu Sunal yeni görevinden önce, 2007 yılında İç İletişim Yöneticisi olarak katıldığı Yapı Kredi'de Basın İlişkileri Müdürü ve İç İletişim Müdürü gibi farklı pozisyonlarda görev aldı.

Crate and Barrel'a satış müdürü

Crate and Barrel'ın Pazarlama ve Kurumsal Satış Müdürlüğü'ne Alper Emniyetli atandı. İTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu Emniyetli, aynı üniversitede Yapı İşletmesi alanında yüksek lisans yaptı. Profesyonel kariyerine Eczacıbaşı'nda başlayan Emniyetli aynı kurumda pek çok alanda yöneticilik yaptı.

Carestream'e yeni genel müdür

Tıbbi görüntüleme alanında faaliyet gösteren medikal teknoloji şirketlerinden Carestream Türkiye'nin yeni Genel Müdürü Mustafa Kemal Işık oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme mezunu Işık, Bilgi Üniversitesi'nde pazarlama iletşimi yüksek lisansı yaptı. Kodak, Pepsico, Avea ve Turkcell'de görev alan Işık, 2012 yılından beri Carestream bünyesinde Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerden sorumlu Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapıyordu.
BİZE ULAŞIN