Atamalar

Atamalar
DEDEMAN'A GENEL MÜDÜR

Dedeman İstanbul ve Park Dedeman Levent Otelleri'nin Genel Müdürlüğü görevine Dedeman Konya Hotel & Convention Center Genel Müdürü Recep Altınok atandı. Mersin Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümü ile Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitiren Recep Altınok, profesyonel iş hayatına Alanya'da Pacha Bay & Park Hotel'de başladı. Altınok, Hilton ve Rixos'ta da çalıştı.

ELİTE OTELLERİ'NDE İKİ YENİ İSİM

Elite World Business Otel'in Genel Müdürlüğü'ne, Adem Armusen getirildi. Elite World İstanbul Otel'in Genel Müdürü ise Hüseyin Faik Alsaç oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme ve Yönetim Fakültesi Otel Yöneticiliği mezunu olan Armusen, en son Holiday Inn İstanbul Airport Otelde Ass. Genel Müdür olarak görev yapıyordu. Atatürk Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu mezunu Alsaç ise, 13 yıl İzmir Grand Mercure Otel'de üst düzey yönetici olarak görev aldı.

GSK'YA HUKUK LİDERİ

Tuğbay Ekinli, GSK Uluslararası Hukuk Operasyonları Bölümü'nde 30 ülkeyi aşkın faaliyet gösteren MENA/CIS ve Rusya Bölgesi'nin hukuk operasyonlarına ve 30 avukattan oluşan uluslararası bir ekibe liderlik edecek. Ekinli zamanda GSK MENA/CIS Bölgesel Yönetim Ekibi üyesi olarak görevine devam edecek. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunu olan Tuğbay Ekinli, GSK kariyerinden önce 3M, Peugeot Türkiye ve Tepe Emlak'ta hukuk alanında çalıştı.

LC WAİKİKİ'YE REKLAM MÜDÜRÜ

2012 yılından bu yana LC Waikiki Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Sevda Malkoç, reklam departmanının da sorumluluğunu alarak LC Waikiki Kurumsal İletişim ve Reklam Müdürü olarak atandı. Profesyonel iş hayatına 1994 yılında başlayan ve Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Sevda Malkoç; hem ajans hem kurum tarafında birçok şirkette yönetici olarak görev yer aldı.

YANDEX 'E PAZARLAMA MÜDÜRÜ

Yandex.Türkiye'de Yandex.Browser ve Elements ürünlerinin pazarlama müdürü olarak görev yapan Özge Özcan, pazarlama direktörlüğü görevine atandı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun Özcan, Yandex öncesinde Sony Ericsson ve Panasonic gibi şirketlerin pazarlama ve kurumsal iletişim bölümlerinde üst düzey görevlerde bulundu.

MİCROSOFT İNGİLTERE'YE TRANSFER

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, Microsoft İngiltere Genel Müdürlüğü'ne getirildi. Görev yaptığı 5 yıl içerisinde Microsoft Türkiye'ye 3 kere 'Yılın Ülkesi' kupasını kazandıran Özmen, firmanın pazar payını yüzde 40'a yükseltti. Özmen, 120 milyar dolarlık İngiltere bilişim pazarının Türk yazılım ve teknoloji şirketleri için önemli fırsatlar barındırıdığını, bu bağlamda, Türk şirketlerini İngiltere pazarına taşıma hedefinde olduğunu söyledi.
BİZE ULAŞIN