Atamalar

Atamalar
BONPRIX TÜRKİYE'Yİ ONUR YÖNETECEK
Merkezi Almanya'da olan ve dünya çapında 29 ülkede faaliyet gösteren giyim markası Bonprix'in Türkiye operasyonunun başına Sonay Onur getirildi. 2011'den itibaren Türkiye'de faaliyet gösteren bonprix.com.tr'de üç yıldır görev alan Onur, şirketteki çalışmalarına ülke müdürü olarak devam edecek. Onur, Almanya Essen Üniversitesi mezunu.

DOĞUŞ'TA ÜST DÜZEY ATAMA
Bünyesinde ZUBIZU ve Rezervin'in yer aldığı Doğuş Müşteri Sistemleri'nin İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Neslihan Gömeçli getirildi. Saint-Michel Fransız Lisesi'ni bitiren Gömeçli, lisans eğitimini ise Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde tamamladı. İş hayatına Doğuş Otomotiv'de başlayan Gömeçli Toyota, Turkcell ve Turkcell Superonline'da çalıştı.

ERA'NIN GENEL MÜDÜRÜ ATALAY OLDU
ERA Gayrimenkul Türkiye'nin Genel Müdürü Özhan Atalay oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Atalay, iş yaşamına STFA İnşaat'ta adım attı. Atalay, sırasıyla Teknoloji Holding İcra Kurulu Üyesi CFO, Schindler Asansör Genel Müdür Yardımcısı, Premdor Masonite Kapı Genel Müdürü, Muratlı Genel Müdür Yardımcısı, Vega Services Genel Müdürü ve Century 21 Türkiye Genel Müdürü olarak görev yaptı.
BİZE ULAŞIN