Atamalar

Atamalar
AVİVASA'DA ÜST DÜZEY ATAMA
AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ta, yeni oluşturulan 'Transformasyon' departmanına Genel Müdür Yardımcısı olarak Yeşim Taşlıoğlu atandı. Stratejik Program Yönetim Ofisi ve Transformasyon fonksiyonlarından sorumlu olacak olan Taşlıoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu.

MERİÇ Uluşahin 'e yeni görev
Türkiye Finans'ın Olağan Genel Kurul'unda yeni yönetim kurulu üyeleri belirlendi. NCB'de Strateji ve İş Geliştirme'den sorumlu Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Faisal Omar A. Alsaggaf, 2008-2014 yılları arasında Şekerbank Genel Müdürlüğü yapan Meriç Uluşahin ve avukat Bekir Berk Çektir yönetim kurulu üyeliğine getirildi.

COQUET ACCESSORIES'I KARTAL YÖNETECEK
Coquet Accessories, bayan tekstil, ayakkabı ve aksesuvar alanlarında 20 yıllı aşkın perakende tecrübesine sahip olan Pelin Kartal'ı bünyesine kattı. Kartal, Coquet Accessories'a genel müdürü olarak atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun olan Kartal, Park Bravo, Nine West, Camper, Gas, Inglot, Kenneth Cole ve Victoria Secret gibi markalarda çalıştı.

GLOBAL DEV'E TÜRK YÖNETİCİ
154 yıldır Türkiye'de faaliyet gösteren sigorta şirketi Generali Sigorta'nın Genel Müdürlük görevini yürüten Mine Ayhan, Generali Grubun iştiraki olan Paris merkezli Europ Assistance Grup'un yönetim kurulu üyeliğine atandı. Küresel şirketlerde söz sahibi sayılı Türk kadın yöneticisi arasına giren Ayhan, kariyerine Yapı Kredi Sigorta'da başladı. Ayhan, kariyeri boyunca farklı şirketlere üst düzey yöneticilik yaptı.

N11.COM'DA ÜST DÜZEY ÜÇ ATAMA
E-ticaret platformu n11.com'un yönetim ekibinde üst düzey üç atama gerçekleşti. Buna göre, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna daha önce Satış Direktörü olarak görev yapan A. Örpen Koçak, İş Destek Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna daha önce İş Destek ve Güvenli Yönetim Kıdemli Direktörü olarak görev yapmakta olan M. Ozan Akat, Gelirden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna ise daha önce Satış Planlama ve Destek Direktörü olarak görev yapan Kiho Lee getirildi.

SERANİT GRUP'TA BAYRAK DEĞİŞİMİ
Seranit Grup'ta Genel Müdürlük görevine vekâleten Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mandıracı atandı. Mandıracı, Uludağ Üniversitesi İİBF, Uluslararası İlişkiler dalında lisans, İngiltere'de University of Leicester'ta iş idaresi ve London School of Economics'te finans alanında yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. Mandıracı, iş hayatına 2003'te Seranit Grup'ta ihracat uzmanı olarak başladı.
BİZE ULAŞIN