Atamalar

Atamalar
MITSUBISHI ELECTRIC'E YENİ BAŞKAN
MItsubIshI Electric Türkiye'nin yeni Başkanı Şevket Saraçoğlu oldu. Daha önce Genel Teknik Sistemleri'nin (GTS) kurucu ortağı olan Saraçoğlu, Mitsubishi Electric'in GTS'yi satın almasıyla Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü olarak görev yaptı. Saraçoğlu, İTÜ Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.

GENERALI SİGORTA'DA PESCARINI DEVRİ
GeneralI Sigorta'nın CEO ve Genel Müdürlük görevine Maurizio Pescarini atandı. İşletme yönetimi yüksek lisansıyla finans sektöründe işletme ve operasyon gibi alanlarda 20 yıllık deneyime sahip olan Pescarini, Generali Gruba katılmadan önce İtalya'nın en büyük bankalarından Banca Monte dei Paschi di Siena'da 4 yıl operasyonlardan sorumlu başkan olarak görev yaptı.

BP'NİN FİNANS DİREKTÖRÜ IŞILTAN OLDU
BP Türkiye'nin Finans Direktörlüğü görevine Tümkan Işıltan atandı. 2014 yılından beri Doğu Akdeniz Akaryakıt Strateji ve Portfolyo müdürü görevini yürüten Işıltan, BP kariyerine 2000'de Türkiye Perakende Ticari İş Analisti olarak başladı. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Işıltan'ın, ABD'deki Suffolk Üniversitesi'nden işletme dalında pazarlama ve finans alanlarında yüksek lisans derecesi bulunuyor.
BİZE ULAŞIN