Atamalar

Atamalar
BURGAN BANK'TA ÜST DÜZEY ATAMA
Kurum içinde Dijital Bankacılık Grubu oluşturan Burgan Bank, Grup Başkanlığı görevine Ufuk Dinç'i atadı. İTÜ Uçak Mühendisliği lisans, Endüstri Mühendisliği'nde de yüksek lisansını tamamlayan Dinç, kariyerine 1995'te Demirbank'ta başladı. Dinç, 2008-2015 yılları arasında C Bilişim A.Ş.'de genel müdürlük yaptı.

ERICSSON AFRİKA'YA YENİ BAŞKAN
ErIcsson'un yeni oluşturulan Ortadoğu ve Afrika Pazar Alanı'nın Başkanı Rafiah İbrahim oldu. 1 Temmuz 2014'ten beri Ortadoğu bölgesi başkanlığını yürüten İbrahim, 1 Nisan 2017'de Ericsson global yönetim ekibine de dahil oldu. Yeni oluşturulan Pazar Alanı, Ortadoğu, Sahra Altı ve Afrika Bölgesi'nin bileşinden oluşuyor.

ICBC'DE KARAKURUM DE VRİ
ICBC Turkey'in Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine sektörün deneyimli ismi Kadir Karakurum atandı. Pazarlama ve satış, alternatif dağıtım kanalları, kart ve ödeme sistemleri, banka sigortacılığı, müşteri ilişkileri yönetimi ve kurumsal iletişimden sorumlu olacak Karakurum, ODTÜ Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu.

MAD O'NUN YENİ MÜDÜRÜ ÇIRAGÖZ
MADO'nun Genel Müdürlük görevine Gürol Çıragöz atandı. Kariyerine ERP alanında SAP danışmanı olarak başlayan Çıragöz, bünyesinde Marks&Spencer, GAP, Banana Republic ve Aeropostale markalarını barındıran Fiba Perakende Grubu'nda 2015 yılına kadar çeşitli yöneticilik görevlerinde bulundu. Çıragöz, ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

NIELSEN'İN DİREKTÖRÜ TOLON OLDU
Erdem Tolon, Nielsen Orta Avrupa İş Geliştirme Direktörü olarak atandı. Tolon, ayrıca Nielsen Media Research Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine ek olarak Türkiye, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan'ın aralarında bulunduğu CEE bölgesi iş geliştirme direktörü sorumluluğuna getirildi.

PANASONIC MOBİL ÇÖZÜM'DE ATAMA
PanasonIc Türkiye'nin Kurumsal Mobil Çözümler Satış Müdürü Emre Taşman oldu. Taşman, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nde tamamladı. Emre Taşman, kariyerine 2002'de Sykes Türkiye'de Hewlett Packard Destek Mühendisi olarak başladı.

TSKB'DE ARAŞTIRMALAR üNÜVAR'DA
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın (TSKB) Ekonomik Araştırmalar Müdürlüğü'ne Burcu Ünüvar atandı. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi'nde tamamlayan Ünüvar, yüksek lisans derecelerini ise sırasıyla Danimarka'da Copenhagen Business School ve ABD'de Washington State University'den aldı
BİZE ULAŞIN