Atamalar

Atamalar
KAL E ENDÜSTRİ HOLDİNG'E YENİ CEO
Kale Endüstri Holding'in CEO'luk görevine Zeki Şafak Ozan atandı. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Ozan, kariyerine Türk Ekonomi Bankası'nda analist olarak başladı. 1992'de Eczacıbaşı Topluluğu'na katılan Ozan, son olarak Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu'nda Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

KONICA'NIN BAŞ KANI KAMBARA oldu
Konica Minolta, Türkiye Ofisi'nin Başkanlık görevine Shun Kambara'yı atadı. Tokyo'da bulunan Keio Üniversitesi Pazarlama Bölümü'nden mezun olan Kambara, Kariyerine 1982'de Konica Minolta'da başladı. ABD, İngiltere, Hong Kong, Brezilya gibi dünyanın farklı ülkelerinde bulunan Kambara, şirkette üst düzey pozisyonlarda çalıştı.

VOLVO CAR TURKEY SÖZEN'E EMANET
Volvo Car Turkey'in Genel Müdürü Sabri Sözen oldu. Bu pozisyona atanan ilk Türk olan Sözen, 20 yıldır Volvo Car bünyesinde çalışıyor. Sözen, şirkette garanti danışmanlığı, yedek parça müdürlüğü, servis müdürlüğü, satış sonrası hizmetler müdürlüğü ve daha sonra satış sonrası hizmetler ve yetkili satıcı geliştirme direktörlüğü görevlerinde bulundu.

DANONE İŞ DESTEK BİRİMİ'NDE ATAMA
Danone Türkiye İş Destek Birimi Genel Sekreterliği görevine Dr. Tuna Yavuz atandı. Yavuz, Danone Türkiye bünyesinde faaliyet gösteren sütlü ürünler, su, anne bebek beslenmesi ve medikal beslenme iş birimlerinin iletişim, kurumsal ilişkiler, ruhsatlandırma, etik uyumluluk ve hukuk departmanlarından sorumlu olacak.

VAKIF EMEKLİLİK'TE TORGAL ÖZ DEVRİ
Vakıf Emeklilik'te Bilgi Teknolojileri, Teknik Operasyon ve Proje Yönetim Ofisi'nden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Cenk Torgalöz getirildi. Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Torgalöz, kariyerine 1995'te Vakıf Leasing'de pazarlama analisti olarak başladı. Torgalöz, daha sonra finansman müdür yardımcılığı yaptı.

MAPFRE SİGORTA İK'DA ATAMA
MAPFRE Sigorta'da 2012'den bu yana İnsan Kaynakları (İK) Direktörlüğü görevini yürüten Necla Aksoy, Hazine Müsteşarlığı onayı sonrasında MAPFRE Sigorta İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Aksoy, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1992 yılında mezun oldu.

WYNDHAM KALA MIŞ 'TA ÜST DÜZEY ATAMA
Deniz Dikkaya, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel'e Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atandı. Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olan Dikkaya, İstanbul'da bir çok otelde çeşitli kademelerde yönetici olarak çalıştı. Dikkaya, Polat Renaissance Hotel'de satış ve pazarlama müdürü olarak uzun yıllar görev aldı.
BİZE ULAŞIN