Atamalar

Atamalar
KİBAR'DA MUSTA FA MENTE DÖNEMİ
Kibar Holding Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanlığı'na Mustafa Mente getirildi. Mente, CEO'ya raporlayacak şekilde holding ve grup şirketlerinin dış ilişkiler ve kurumsal iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak. Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Mustafa Mente, kariyerine Bayındır Holding'de başladı.

BRISA'DA ALEMDAR DEVRİ
BrIsa Genel Müdürlüğü görevine Cevdet Alemdar getirildi. Kariyerine Sabancı Holding grup şirketlerinde başlayan Alemdar, başarılı çalışmalara imza attı. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Alemdar, işletme yüksek lisans derecesini (MBA) 2000'de Sabancı Üniversitesi'nden aldı.

COCA-COLA'DA ÜST DÜZEY ATAMA
Coca-Cola'nın, Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanı Galya Frayman Molinas, Global Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı. Coca- Cola'daki kariyerini Atlanta'da sürdürecek olan Molinas, yeni görevinde şirketin global büyüme stratejisinden sorumlu olacak. Molinas, birçok sosyal sorumluluk projesinin hayata geçirilmesinde aktif olarak görev aldı.

DANONE'Yİ EMİROĞLU PAZARLAYACAK
Danone Hayat Su Pazarlama Direktörlüğü'ne Elif Kaypak Emiroğlu atandı. 1995'te Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Kaypak, yüksek lisansını Bradford Üniversitesi Avrupa Çalışmaları Bölümü'nde yaptı. Elif Kaypak Emiroğlu, kariyeri boyunca birçok farklı şirkette yöneticilik deneyimine sahip oldu.

HENKEL'DE DİNÇEL DÖNEMİ
Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Satış Direktörü olarak görev yapan Veli Dinçel, Adria bölgesi Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürü olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olan Dinçel, kariyerine Gillette firmasının satış departmanında başladı. Veli Dinçel, Henkel kariyerine 2013 yılında adım attı.

DELİ BAŞI MOVENPICK'E ATANDI
MovenpIck Hotel Istanbul'a Yiyecek ve İçecek Müdürü olarak Alparslan Delibaşı atandı. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Delibaşı, kariyerine Klasis Hotel&Resort'da barmen olarak başladı. Delibaşı en son Polat Renaissance İstanbul Hotel'de çalışıyordu.

BMD GENEL SEKRETERİ KAZANCIOĞLU
Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Genel Sekreterliği'ne Emre Kazancıoğlu atandı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Kazancıoğlu, kariyerine Sabancı Holding'te başladı. Kazancıoğlu son olarak Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği'nin (BÜMED) Genel Sekreterliği'ni yürütüyordu.
BİZE ULAŞIN