Atamalar

Atamalar

  • İşte İnsan
  • Pazar 02.07.2017
VIATRANS'TA FİNANS MENTEŞ'TE
Viatrans Türkiye'nin Finans Müdürlüğü'ne M. Volkan Menteş atandı. Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Menteş, kariyerine Granth Thornton'da denetçi olarak başladı. 17 yıllık sektör deneyimi bulunan Menteş, uluslararası şirketlerde üst düzey pozisyonlarda görev aldı. Menteş, en son Emaar Grup'ta çalışıyordu.

KİBAR ENERJİ'YE YENİ CFO
2013'te Kibar Holding'de İç Denetim Müdürü olarak çalışmaya başlayan İlhan Çiftçi, Kibar Enerji'de CFO görevine getirildi. 1981 doğumlu Çiftçi, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü'nde lisans eğitimi aldı. Aynı üniversitede yüksek lisans yapan Çiftçi, Bahçeşehir Üniversitesi Yönetim Organizasyon Bölümü'nde de doktara eğitimini tamamladı.

?ALPET'E GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
Altınbaş Holding'in akaryakıt dağıtım sektöründeki iştiraki Alpet'in Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Kemal Uludağ atandı. Metropolitan Üniversitesi İşletme Bölümü'nü tamamlayan Uludağ, Adana İncirlik Amerika hava üssünde tercümanlık yaparak iş hayatına başladı. Uludağ, enerji sektörüne Petrol Ofisi'ne saha müdürü olarak girdi.

ECE TÜRKİYE'DE YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
Alışveriş merkezleri alanında faaliyet gösteren ECE, Türkiye'de yönetim değişikliğine gitti. Buna göre, Yönetim Kurulu Üyesi ve ECE Türkiye Genel Müdürü olan Pınar Yalçınkaya Hacaoğlu, CEO'luk görevini üstlenecek. Yönetim Kurulu Üyesi ve ECE Türkiye Genel Müdürü olarak atanan Nuri Şapkacı ise CFO olarak görev yapacak.

FARUK YENER'E BAT'TA YENİ GÖREV
BAT Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüten Faruk Yener, globalde BAT Yeni Nesil Ürünler Ekibi'ne THP/Hibrit Kategori Direktörü olarak atandı. Yener, diğer sorumluluklarına ek olarak, global bazda hem THP hem de Hibrit, tütün bazlı yeni nesil ürünlerin geliştirilmesinden sorumlu olacak. Yener, BAT Türkiye'ye 2002'de katıldı.

ING TÜRKİYE'DEN YÖNETİCİ İHRACI
ING Bank Türkiye'de KOBİ ve Bireysel Kredi Tahsis Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Murat Sarı, ING Grubu Bireysel Krediler Global Başkanı olarak terfi etti. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü'nde lisans eğitimi alan Sarı, Marmara Üniversitesi İngilizce Muhasebe ve Finans Bilim Dalı'nda yüksek lisans yaptı.

LEVENT KARADAĞ TÜRKKEP'TE
Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Hizmet Sağlayıcısı TÜRKKEP'in Genel Müdür Yardımcılığı görevine Levent Karadağ getirildi. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü'nden mezun olan Karadağ, Türkiye'nin önde gelen firmalarında sistem analisti, proje yöneticisi, bilgi sistemleri yöneticisi, iş geliştirme ve pazarlama yöneticiliği yaptı.
BİZE ULAŞIN