Atamalar

Atamalar
TURKCELL KURUMSAL DERELİ'DE
Turkcell'in Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Neşet Dereli getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Dereli, Türk Hava Yolları (THY) ve Halkbank'ta halkla ilişkiler, sponsorluk, reklam ve dijital iletişim departmanlarında üst düzey görevlerde bulundu.

PETROL OFİSİ'NİN CEO'SU ŞİPER OLDU
Selim Şiper Petrol Ofisi A.Ş. tarafından CEO ve Petrol Ofisi Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Petrol Ofisi'nin Vitol Group tarafından devralınmasını takiben ataması yapılan Şiper, Petrol Ofisi'nin iş stratejisinin yeniden yapılanmasını yönetecek ve Petrol Ofisi'nin pazar lideri pozisyonunu güçlendirecek.

?ASTRAZENECA'DA BARIŞ DÖNEMİ
2002'den beri AstraZeneca'da görev yapan ve 5 yıldır Yönetim Kurulu Üyesi olan Serkan Barış, vekaleten AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanı olarak atandı. Barış, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde lisans ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

?DEDEMAN'DA ÜST DÜZEY ATAMA
Dedeman İstanbul ve Park Dedeman Levent otellerinin genel müdürlüğü görevine Tunay Erdal atandı. 2015'ten bu yana Park Dedeman Levent Oteli'nin Genel Müdürlüğü görevini sürdüren Erdal, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nde tamamladıktan sonra Hilton İstanbul ön büroda çalışma hayatına başladı.

?NIELSEN'E YENİ GENEL MÜDÜR
Nielsen Türkiye'de geçen yıldan bu yana genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Didem Şekerel Erdoğan, şirketin Türkiye Genel Müdürü olarak atandı. FMCG sektörünün önde gelen uluslararası firmalarından birinde görev aldıktan sonra, 2013'te Nielsen ailesine katılan Erdoğan, uluslararası alanda yaptığı görevlerle öne çıktı.

?GÖZALAN'I ÖKSÜZ PAZARLAYACAK
Columbia Sportswear, Mustang Jeans ve Camicissima markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Gözalan Group'un Pazarlama Direktörü Ceren Öksüz oldu. Öksüz, Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olup Galatasaray Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansı yaptı.

SEMİH DADAŞ PİZZA PİZZA'DA
Pizza Pizza'nın pazarlama direktörlüğüne Semih Dadaş getirildi. Son olarak iLab Holding şirketlerinden yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet.com'un pazarlama müdürü olarak şirketin büyüme ve marka iletişim stratejilerine liderlik eden Dadaş, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun oldu.
BİZE ULAŞIN