Atamalar

Atamalar
İSG'Yİ ERSEL GÖRAL YÖNETECEK
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nın (ISGIA) terminal işletmecisi İSG'de CEO'luk görevine Ersel Göral atandı. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun olan Göral, Gürcistan, Makedonya, Tunus ve Türkiye'de çeşitli havalimanlarında üst düzey pozisyonlarda görev yaptı.

HOWDEN'DA BÖLGE CEO ATAMASI
Hypeıon Sigorta Grubu bünyesindeki Howden Grubu Bölge CEO'su Atınç Yılmaz oldu. Kariyerine 1989'da Anadolu Sigorta acente sorumlusu olarak başlayan Yılmaz, çeşitli şirketlerde yönetim pratisyeni, yardımcı broker, reasürans uzmanı olarak çalıştı. Yılmaz, Londra City Üniversitesi Sigortacılık ve Yatırım Bölümü'nden mezun oldu.

KALE SERAMİK'TE GEDİK DEVRİ
Kale Seramik Genel Müdürlüğü'ne Okan Gedik getirildi. 1996'da Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Gedik, 2001'de de Koç Üniversitesi EMBA programından master yaptı. Kariyerine Kibar Grubu'nda pazarlama ve satış uzmanı olarak başlayan Okan Gedik, 2007 yılında satış direktörlüğü görevine yükseldi.

OGİLVY'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Ogilvy&Mather (O&M) Türkiye Ülke Başkanlığı'na, 8 yıldır Ogilvy PR İstanbul Genel Müdürü olan Emine Çubukçu getirildi. Uluslararası İletişim Danışmanlığı Şirketleri Birliği ICCO'da 2015'ten bu yana Yönetim Kurulu Üyesi olan Çubukçu'nun yurtiçi ve dışında 25 yıldan fazla deneyimi var. Çubukçu, Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun oldu.

PFIZER'İ HULLU PAZARLAYACAK
Çağla Hullu, Pfizer Çok Kanallı Pazarlama Avrupa Bölge Lideri oldu. 2008'de Pfizer Türkiye'ye katılmasıyla kariyerine başlayan Hullu, Pfizer'in onkoloji alanında önemli ürünlerinin lansmanlarını yaptı. ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Hullu, Sabancı Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansı yaptı.

KEÇECİ SIEMENS'IN KURUMSALINDA
SIemens Türkiye İletişim ve Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevine Gizem Keçeci getirildi. Vodafone ve Danone Türkiye'de pazarlama iletişimi direktörlüğü yapan Keçeci, Viyana Ekonomi Üniversitesi'nde işletme eğitimi aldı. Keçeci, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu.

VODAFONE'DA ŞAHİN DÖNEMİ
Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı'na Meltem Şahin getirildi. Kariyerine 1999'da Procter&Gamble'da süreç mühendisi olarak başlayan Şahin, 2000-2005 yılları arasında Sony Ericsson Kontrol-Lojistik Müdürlüğü ve Bölgesel Yönetim'de EMEA Grup Kontrolörü olarak çalıştı.

BİZE ULAŞIN