Atamalar

Atamalar
BIÇAKCILAR'I ELHAKİM YÖNETECEK
Tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler imalatçısı ve dağıtıcısı olan Bıçakcılar'a Souheil ElHakim, Genel Müdür ve CEO olarak atandı. ElHakim, Lübnan Amerikan Üniversitesi Bilgisayar ve İletişim Mühendisliği mezunu olup, yüksek lisansını biyomedikal, doktorasını ise elektrik mühendisliği üzerine yaptı. ElHakim, Amerika, Kanada, Fransa gibi ülkelerde tıbbi cihaz endüstrisinde görev yaptı.

WHIRLPOOL'A YENİ MÜDÜR
Görkem Suner, Whirlpool Corporation'ın Manisa fabrikasına müdür olarak atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Suner, Amerika Johns Hopkins Üniversitesi'nde aynı alanda mastır yaptı. Salisbury Üniversitesi'nden MBA derecesi aldı. Suner, Arçelik'in Eskişehir tesislerinde Üretim Grup Müdürü olarak görev yapıyordu.

TEB CETELEM'DE BECOULET DEVRİ
BNP Paribas Personal Finance ve TEB Holding ortaklığı olan TEB Finansman'nın Genel Müdürlüğü görevine Stephane Becoulet atandı. Ecole Superieure de Commerce D'Amien'den 1998'de mezun olan Becoulet, iş hayatına BNP Paribas'da başladı. Şirkette çeşitli görevler üstlenen Becoulet, son olarak Polonya'da BGZ BNP Paribas Faktoring'de genel müdür olarak görev yaptı.

NESTLE'de İş özgür KARAKAŞ'Ta
2015'TEN bu yana Nestle İş Mükemmellik Direktörü olarak görev yapan Özgür Karakaş, Nestle Türkiye Çikolata ve Şekerleme İş Birimi Genel Müdürlüğü'ne atandı. Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden 2003'te mezun olan Karakaş, Nestle'ye Ekim 2003'te yönetici adayı olarak katıldı. Karakaş, satış, pazarlama ve iş mükemmelliği alanlarında yurtiçi ve yurtdışında çeşitli sorumluluklar aldı.

CAT PHONES PI NARLI'YA EMANET
Cat Phones Türkiye'nin Ülke Müdürlüğü'ne Bahar Pınarlı getirildi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Pınarlı, Cornell Üniversitesi'nde Leadership and Management programını bitirdi. DHL firmasında farklı satış pozisyonlarında görev yapan Pınarlı, Cat Phones'a katılmadan önce Sony Mobile Türkiye'de Kıdemli Kanal Satış Müdürü olarak görev aldı.

OYAK RENAULT'DAN İKİ TRANSFER
Oyak Renault Karoseri Montaj Fabrikası Direktörü olarak görev yapan Kaan Özkan, Renault Slovenya REVOZ Fabrikası'nın Genel Müdürü oldu. ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Özkan, Oyak Renault'a 1992'de Lojistik Mühendisi olarak katıldı. Oyak Renault Kalite Direktörü olarak görev yapan Kadir Biçer ise Renault Çin DRAC'da Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Direktörü oldu. ODTÜ Makine Mühendisliği'nden mezun olan Biçer, kariyerine Arçelik'te Tedarikçi Geliştirme Uzmanı olarak başladı.
BİZE ULAŞIN