Atamalar

Atamalar
TİCARİ BANKACILIK TUGAL'A EMANET
Akbank Ticari Bankacılık Satış ve Pazarlama Bölüm Başkanı Mehmet Hakan Tugal, Akbank Ticari Bankacılık'tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Tugal, yüksek lisansını Central Michigan University'de tamamladı.

TEKFEN'İN CIO'SU YAVUZ OLDU
Kurtuluş Yavuz, Tekfen Holding Grup Şirketler Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü (CIO) görevine getirildi. 2012'den beri Eczacıbaşı Holding'de çalışan Yavuz, son olarak Eczacıbaşı Sağlık Grubu IT Direktörü görevini sürdürüyordu. İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Yavuz, kariyerine Karma Group'ta başladı.

TÜV SÜD'ÜN CEO'SU BÜYÜKKALFA
TÜVTÜRK'te Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Emre Büyükkalfa, TÜV SÜD'ün CEO'su olarak atandı. Sankt Georg's Avusturya Lisesi'nden 1996 yılında mezun olan Büyükkalfa, Marmara Üniversitesi Almanca İşletme bölümünü bitirdi. Büyükkalfa, kariyerine Metro AG'de organizasyon uzmanı olarak başladı.

BP'NİN İLETİŞİMİNİ GÖKAY YÜRÜTECEK
BP Türkiye İletişim Müdürlüğü görevine Eda Gökay atandı. Gökay, BP'nin arama ve üretim ile pazarlama ve dağıtımı kapsayan tüm iş kollarının iletişim stratejilerinin oluşturulması, medya ilişkileri, dijital iletişim ve kurumsal iletişimden sorumlu olacak. Gökay, kariyerine Aygaz Kurumsal İletişim biriminde başladı.

LC WAIKIKI'NİN PAZARLAMASI ERDEM'DE
Deniz Aktürk Erdem, LC Waikiki'de Ürün ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine başladı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Erdem, son olarak 2015'te Eczacıbaşı bünyesinde bulunan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu pazarlama başkan yardımcılığı görevini yürüttü.

NLMK'YI BURAK SOYDAN YÖNETECEK
Rusya, Avrupa ve ABD'de faaliyet gösteren, uluslararası çelik üreticisi NLMK Group, Türkiye ofisini açtı. Türkiye'de çelik ürünlerinin satışı ve dağıtımı konusunda tecrübeli Burak Soydan NLMK Turkey'in başında görev alacak. İTÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Soydan, İstanbul Üniversitesi'nde finans masterı yaptı.

NN HAYAT'TA ÜST DÜZEY ATAMA
NN Group'un bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik'in İş Ortakları Müdürü Didem Özsoy Dirican, Bankasürans ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Dirican, 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi'nde Finans ve Pazarlama yüksek lisansını tamamladı.
BİZE ULAŞIN