Atamalar

Atamalar
KALE'DE ÜST DÜZEY İKİ ATAMA
Kale Endüstri Holding üst yönetiminde iki önemli atama gerçekleşti. Kale Endüstri Holding Tedarik Zinciri Direktörlüğü'ne Hasan Varol, Satış Direktörlüğü'ne ise Aziz Emre Günel atandı. Lisans eğitimini 1999'da Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde tamamlayan Hasan Varol, iş yaşamına aynı yıl Procter&Gamble'da üretim mühendisi olarak adım attı. Lisans eğitimini 1995'te Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamlayan Aziz Emre Günel ise, kariyerine Unilever'de Satış Mühendisi olarak başladı.

HERO BABY'Yİ ALİ BOZER YÖNETECEK
Hero Baby'nin Türkiye Genel Müdürlüğü'ne Ali Bozer atandı. Bozer, Hero Gıda Ortadoğu Afrika ve Türkiye Bölge Müdürü Mahmoud Bazan'a bağlı olarak çalışacak. 1995'te ODTÜ Fizik Bölümü'nden mezun olan Bozer, yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü'nde tamamladı. Bozer, Colgate, Henkel L'Oreal ve Barilla'da satış alanında farklı pozisyonlarda çalıştı.

HSBC İK'DA AYDOĞAN DÖNEMİ
Funda Temoçin Aydoğan, HSBC Türkiye İnsan Kaynakları'ndan Sorumlu Direktör olarak atandı. Kariyerine 2000'de Humanitas Doğuş İnsangücü Yönetimi A.Ş.'de başlayan Aydoğan, HSBC Türkiye'den önce farklı sektörlerde insan kaynakları uygulamaları ve yönetiminden sorumlu olarak görev yaptı. Aydoğan, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldu.

İPRAGAZ'IN CEO'SU ARATAY OLDU
İpragaz'ın yeni CEO'su Eyüp Aratay oldu. 1994'ten bu yana İpragaz'da çeşitli görevlerde bulunan Aratay, halihazırda genel müdür yardımcısı olarak çalışıyordu. Aratay, LPG sektörünün 'Mavi Dev'i İpragaz'ın tüm temel segmentleri kapsayan bir enerji şirketine dönüşümünde önemli görevler üstlendi. Aratay, Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.

ASYA-PASİFİK BÖLGESİNE TÜRK LİDER
Profesyonel temizlik ekipmanları üreticilerinden Nilfisk, Asya- Pasifik Bölgesi Başkanı ve Global İcra Kurulu üyesi olarak Serdar Ülger'i atadı. Nilfisk'de, Global İcra Kurulu Üyeliği'ne atanan ilk Türk olan Ülger, yeni görevini Çin'in Şangay kentinden sürdürecek. Nilfisk'in büyüme hedefleri arasında yer alan Asya-Pasifik bölgesi, Avustralya, Çin, Kore, Tayland, Singapur ülkelerinden oluşuyor.

NISSAN'DA ÜST DÜZEY ATAMA
Nissan Türkiye bünyesinde 2005'ten itibaren farklı görevler üstlenen Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Anaç, Nissan Afrika, Ortadoğu, Hindistan Bölgesi'nin Hafif Ticari Araç Direktörlüğü görevine atandı. Ankara Polis Akademisi'nde üniversite eğitimini tamamlayan İbrahim Anaç, Saint Thomas Üniversitesi'nde MBA ve Uluslararası İşletme'de master yaptı.
BİZE ULAŞIN