Atamalar

Atamalar
HALK YATIRIM'DA SÜRER DEVRİ
Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu, Genel Müdürlük görevine Serdar Sürer'i getirdi. 1992'den 2002 yılına kadar çeşitli aracı kurumlarda, üye temsilcisi ve menkul kıymetler müdürü olarak görev yapan Sürer, 2002'de yeniden yapılandırma döneminde Halkbank Hazine Yönetimi'nde göreve başladı.

ÖNER, TÜRKİYE FİNANS YÖNETİMİNDE
Müge Öner, Türkiye Finans'ın Yönetim Kurulu ve Denetim Komitesi Üyesi olarak atandı. Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Öner, kariyerine 1996'da Arthur Andersen İstanbul'da denetim departmanında başladı. Öner en son, Alternatif Bank'ın genel müdürü ve yönetim kurulu üyesiydi.

HENKEL YÖNETİMinde DEĞİŞİM
Henkel Kurumsal Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Henkel'in Kuzey Amerika'daki Tüketim Ürünleri İş Birimi sorumlusu Jens-Martin Schwarzler, Henkel Yönetim Kurulu'na atandı. Schwarzler, aynı zamanda Henkel Beauty Care İş Birimi'nin de sorumluluğunu üstlenecek. Jens-Martin Schwarzler, Henkel'e 1992 yılında katıldı.

EY TÜRKİYE'de ÜST DÜZEY ATAMA
Pınar Atacık Bakan, EY Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı. İnsan kaynakları alanında 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan Bakan, EY Türkiye'ye 2013'te vergi ve danışmanlık hizmetlerinden sorumlu insan kaynakları yöneticisi olarak katıldı. Bakan, 2000-2004 yılları arasında Koç Finans, 2006-2009 yıllarında ANEL Grup, 2009-2013 arasında da Turkcell'de çalıştı.

EMLAKJET'İ İDİKAT PAZARLAYACAK
Emlakjet Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine, son olarak Vodafone'da Kıdemli Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Tolga İdikat getirildi. Lisans eğitimini ODTÜ İktisat Bölümü'nde tamamlayan İdikat, yüksek lisans eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi Finans Mühendisliği'nde yaptı.

ALLERGAN'DA FARALYALI DÖNEMİ
Tıbbi cihazlar ve biyolojik ürünler alanında faaliyet gösteren Allergan'ın Göz Sağlığı İş Birimi Direktörlüğü'ne Ebru Ansel Faralyalı getirildi. Faralyalı 2002'de Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra iş hayatına Ernst&Young'da Kıdemli Denetçi Yardımcısı olarak başladı.

DOĞAR, NETAŞ SİBER GÜVENLİK'TE
Netaş Telekomünikasyon A.Ş.'de Siber Güvenlik Servisleri Direktörlüğü'ne Fatma Hacıoğlu Doğar atandı. Netaş Siber Operasyon Merkezi de Doğar'a bağlı olarak faaliyetini sürdürecek. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği bölümünden 1993'ten mezun olan Doğar, profesyonel hayatına aynı yıl Alcatel'de başladı.
BİZE ULAŞIN