Atamalar

Atamalar
VODAFONE İCRA KURULU'NDA ATAMA
Vodafone Türkiye'nin Müşteri Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı pozisyonuna Emre Ergun getirildi. Ergun, Vodafone Türkiye'de müşteri operasyonları, dijital kanallar ve satış ve omni kanal yönetimi alanlarının sorumluluğunu üstlenecek. Ergun, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu.

?VEEAM'İN CMO'SU HUTCHİSON OLDU
Riverbed, Polycom, VMware, Citrix ve BEA'in tecrübeli CMO'su Kate Hutchison, Veeam'in yeni CMO'Su oldu. Hutchison, doğrudan eş CEO ve başkan Peter McKay'e bağlı olacak. Long Island University, Southampton College'dan mezun olduktan sonra San Francisco State University'de master yapan Hutchison, 2005'te Long Island University, Southampton College'dan Seçkin Öğrenci ödülünü aldı.

?PRG'DE ALPAY AKDEMİR DÖNEMİ
Müşteri stratejileri ve gelir yönetimi alanında danışmanlık hizmetleri veren Peppers&Rogers Group Türkiye'de (PRG) Ülke Müdürü görevini- Alpay Akdemir devraldı. Akdemir, finans, telekom ve perakende sektörünün yanı sıra havayolu, e-ticaret ve girişimcilik gibi alanlara odaklanacak. Akdemir, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu.

?PHILIP MORRIS'DE İKİ ATAMA
Philip Morris/ Sabancı'nın tepe yönetiminde iki önemli atama gerçekleşti. Philip Morris/ Sabancı Ailesi'ne 1996'da katılan Duygu Tunçkan, Finans ve İdari İşler Direktörlüğü görevine getirilirken, 2003'ten beri Philip Morris/Sabancı bünyesinde görev yapan Sevcan Uçer da Pazarlama Direktörü oldu. Bu atamalarla birlikte Genel Müdür Enrique Jimenez'e bağlı olarak çalışan 11 kişilik üst yönetim ekibindeki kadın profesyonel sayısı 7'ye çıktı.

?MINDSHARE TÜRKİYE'YE TRANSFER
Esra Koca, Mindshare Türkiye Chief Client Officer pozisyonuna getildi. Kariyerine 1998'te Manajans JWT'de başlayan Koca, GroupM Türkiye bünyesinde çeşitli kademelerde uzun yıllar çalıştı. Koca son olarak Maxus'ta Managing Partner ve GroupM Turkiye'de Content bölüm başkanlığı görevini sürdürüyordu. Koca, Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji eğitiminin ardından NY Baruch College'da pazarlama eğitimini tamamladı.

KEMAL BOZKUŞ KASAPDÖNER'DE
Kemal Bozkuş, Global Restoran Yatırımları A.Ş.'ye Genel Müdür Yardımcısı olarak transfer oldu. Bozkuş, "Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz" sloganıyla sektöre giriş yapan Global Restoran Yatırımları A.Ş'nin üretim ve tedarik zinciri süreçlerinden sorumlu olacak. Bozkuş, son 15 yıldır Bereket Döner'de görev yapıyordu.
BİZE ULAŞIN