Atamalar

Atamalar

TEPE NAUTİLUS'TA TURAN DEVRİ
Tepe Nautilus AVM Müdürlüğüne atanan Ertuğ Turan yeni görevine başladı. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi'nde tamamlayan Turan, iş yaşamına 2004'te Antalya Migros'ta başladı. Sırasıyla Carrefour Batıkent AVM, Carrefour Bursa AVM ve Palladium Antakya'da AVM müdürü olarak devam eden Turan, en son 41 Burda İzmit AVM genel müdürü olarak görev yapıyordu.

ALPET'İ ERSE VER PAZARLAYACAK
Altınbaş Holding'in Türkiye ve KKTC akaryakıt dağıtımı alanında faaliyet gösteren grup şirketi Alpet'in Pazarlama ve İletişim Müdürlüğü görevine Burçak Ersever getirildi. 8 yıl Petrol Ofisi'nde marka ve iletişim koordinatörlüğünü üstlenen Ersever, yeni görevinde marka algısını güçlendirmeyi ve bayi iletişiminin sürdürülebilirliğini sağlamayı hedefliyor.

İLKER AKAR DSM GROUP'TA
DSM Group'un başkanlık görevine İlker Akar getirildi. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesi mezunu olan Akar, 1989-2004 yılları arasında birçok aracı kuruluş ve yatırım bankasında farklı pozisyonlarda çalıştı. Akar, İktisat Portföy Yönetimi'nde finans kariyerine 2004'te son verdikten sonra DSM Group'ta göreve başladı. İlker Akar, SPK ileri düzey lisansa sahip.

GFK 'DA USLUKI LIÇ DÖNE Mİ
Mete Uslukılınç GfK'da Türkiye ve İsrail'den Sorumlu Genel Müdür olarak atandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Uslukılınç, çalışma hayatına Turkcell'de başladı. Uslukılınç, Eylül 2013'ten bu yana GfK Türkiye Tüketici Tercihleri Genel Müdürü görevini üstleniyordu.

PROMETEON'DA ÜST DÜZEY ATAMA
PIrelli marka endüstriyel lastiklerin üreticisi Prometeon bünyesinde Türkiye, Ortadoğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi CEO'su pozisyonuna Alp Günvaran getirildi. Böylece Günvaran'ın yönetimindeki ülke sayısı 33'ten 75'e yükseldi. Güvaran, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu.

TOLGA ATMACA SİF'TE
SİF İş Makinaları Genel Müdürlük görevine Tolga Atmaca atandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Makina Mühendisliği Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Atmaca, çalışma hayatına 1997'de Polinas'ta üretim mühendisi olarak başladı. Atmaca'nın ulusal ve uluslararası şirketlerde pekçok deneyimi bulunuyor.

YAPI KREDİ YÖNETİMİNDE DEĞİŞİKLİK
Yapı Kredi'de Kurumsal ve Ticari Bankacılık Yönetimi'nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'na Erhan Adalı atandı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Adalı, kariyerine Garanti Bankası'nda başladı.

BİZE ULAŞIN