Tire Ve Ödemişli Gençler Isınan Havayı Fırsata Çevirdi

Tire Ve Ödemişli Gençler Isınan Havayı Fırsata Çevirdi
İzmir’in Ödemiş ilçesinde gençler, havanın ısınmasını fırsat bilerek motorlarla bahar gezisi düzenledi.
Tire ilçesinde Tire Teire Riders isimli motosiklet grubu, Ödemiş ilçesinde de Ödemiş Efe Riders motosiklet grubu kuran motorcu gençler, havanını ısınmasını değerlendirerek Küçük Menderes turu düzenledi.
Pazar sabahı Tire’den Ödemiş’e hareket eden Teire Riders isimli motosiklet grubu, Ödemiş’te Efe Riders motosiklet grubu ile bir araya geldi. Ödemiş’te bir araya gelen gençler, ilçenin Bozdağ ve Gölcük yaylalarını motosikletleri ile turladı. Daha sonra tarihi Birgi beldesini motosikletleri ile gezen gençler, Birgi’den sonra Beydağ ilçesine giderek Beydağ’da da gezintilerini sürdürdü. Son olarak Ödemiş Hükümet Meydanında gezintilerini sürdüren gençler, programını yemekle sonlandırdı.
70 motosikletin, 100 motorcunun olduğu gruplar adına konuşan Mehmet Emin İçelli, "Tire ve Ödemiş’te motosiklet tutkunları olarak Teire Riders isimli motosiklet grubu, Efe Riders motosiklet grupları kurduk. Hafta sonları İzmir’in farklı ilçelerini turlar düzenliyoruz. Havanın ısınması ile birlikte bu hafta sonu kendi bölgemiz olan Küçükmenderes Bölgesini motosikletlerimiz ile turladık. Turumuz Tire, Ödemiş, Bozdağ, Gölcük, Birgi ve Beydağ ile sürdü. 70 motosiklet 100 arkadaşımız ile 200 km yol yaptık. Burada ki amaçlarımızdan biri de motosikletin kurallarına göre binilmesini göstermektir. Son yıllarda bölgemizde motosiklet kazalarından dolayı birçok gencimiz hayat veda etti. Elbette kaza olabilir ancak kurallara uymak ve kazayı en hafife düşürmek bizlerin elindedir" dedi.
BİZE ULAŞIN