Neco Ve Ayşe Özyılmazel Babalar Günü’nde Optimum’da

Müzik dünyasının sevilen isimleri Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel, İzmir Optimum Outlet’te Babalar Günü’nde düzenlenecek söyleşiye katılacak.
İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü’nü ünlü şarkıcı Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel ile kutlayacak. Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel, baba kız ilişkilerini Optimum ziyaretçileriyle paylaşacak. 21 Haziran Pazar günü saat 16:00’da düzenlenecek özel söyleşinin ardından ünlü baba kız, imza gününde sevenleri ile bir araya gelecek.
Etkinlikler kapsamında, 20 Haziran Cumartesi günü ise babalar Optimum’da çocukları ile beraber çikolata yapacak. “Babam ile Çikolata Yapıyorum” atölyesine katılacak şanslı 20 baba ve çocuğu, eğlenceli saatler geçirecek. Fame Chocolate işbirliği ile yapılacak etkinlikte çocuklar, babalarına en tatlı hediyeyi hazırlayacak. Babalar Günü’nde dopdolu bir program hazırlayan Optimum Outlet’te çocuklar ayrıca "Babamı Çok Seviyorum" panosunda da duygularını dile getirme ve tüm Optimum ziyaretçileri ile paylaşma imkanı bulacak.
BİZE ULAŞIN