Selçuk’ta 1. Masterlar Futbol Turnuvası Başlıyor

Selçuk’ta 1. Masterlar Futbol Turnuvası Başlıyor
"Takımını Kur, Eğlenceye Katıl" sloganıyla futbol severleri buluşturacak olan Selçuk Çamlık Spor Kulübü ve Belevi Gençler Birliği Spor Kulübü, İzmir’in Selçuk ilçesinde 1. Masterlar Halk Futbol Turnuvası düzenleyecek. 15 Haziran da başlayan başvurular, 13 Temmuz da sona erecek.
Selçuk Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan turnuvaya, sadece kendi futbol takımını kuran 35 yaş üstü sporcuların katılabileceği açıklandı. 15 Haziran da başlayan turnuvanın son başvuru tarihi 13 Temmuz Pazartesi günü olduğu hatırlatılırken, başvuruların amfi tiyatro altında yer alan belediye spor birimine yapılacağı bildirildi.
Selçuk Çamlık Spor Kulübü ile Belevi Gençler Birliği Spor Kulübü’nün ortak çalışmasıyla düzenlenecek olan turnuvanın amacının, orta yaş grubu kişileri sağlıklı yaşam için spora teşvik etmek olduğu vurgulandı.
Düzenlenecek olan turnuvanın maçlarının 20 Temmuz’da başlayıp Ağustos ayı sonlarına doğru sona ermesi planlanırken, maçlar, Selçuk Belediyesi Tören Alanı’nda oynanacak. Turnuvada ayrıca kamu kurum ve kuruluşları da kendi takımını kurarak müsabakalara katılabilecek.
BİZE ULAŞIN