Erkekler 2015 Sonbahar- Kış sezonunda dünya trendleri ile buluşuyor

2015 Sonbahar - Kış sezonunda geniş renk ve kumaş seçenekleriyle erkek kıyafetleri askıdaki yerlerini alıyor.. Bu sezonda erkekler şık ve stil sahibi olarak farklılık yaratacaklar.

Erkekler 2015 Sonbahar- Kış sezonunda dünya trendleri ile buluşuyor

Hatemoğlu, erkek modasının yeni trendlerini kendi üslubu ile yeniden yorumlayarak bu sezonda da her kuşaktan erkek için bir sonbahar-kış koleksiyonu sunuyor.

BU KIŞ ERKEKLER FARKLILIK YARATACAK

2015 Sonbahar – Kış sezonunda, s¸ık olmayı seven erkegˆin vazgeçilmezi takım elbiseler, genis¸ renk ve kumas¸ seçenekleri yerini alıyor. Siyah ve gri gibi temel renklerin yanında, sezona özel mavi ve koyu lacivert tonları yenilik olarak fark ediliyor. Takım elbiselerde düz kumas¸ların yanı sıra bu kış erkekler çizgili ve en çok da ekoseli desenlerle farklılık yaratacak.Fit ve dinamik kesimler, kalite ve rahatlıgˆın önem verildigˆi kumas¸ ve kalıplarla ortaya çıkarken, yün kumas¸ ceketler de koleksiyona eklenmiş. İngiliz stili ile anılan yelekli takım elbiseler bu sonbahar geri dönerek, şık ve zarif erkeklerin gardrobunun olmazsa olmazları arasına hemen kabul edildi. Kış koleksiyonunda da yelekli takım elbise deneyimini yaşamak isteyen erkekler bir çok şık alternatif bulabilecekler.
Takım elbise terziligˆinin en üst noktası kruvaze ceketler, yeni sezonda erkek modasında bir başka yükselen trendi olarak kars¸ımıza çıkıyor. Hatemogˆlu da koyu lacivert tonlarındaki klasik kesim takımları ve tek ceket "blazer"larıyla, bu popüler trendi takip ediyor.


TREND RENKLER: VİŞNE ÇÜRÜĞÜ VE MOR

2015 sonbaharında erkeklerin yeni renkleri vis¸ne çürügˆü ve mor olacak. Özellikle vis¸nenin koyu tonlarına, koton pantolonlarda ve blazer ceketlerle kullanılan s¸allarda rastlanıyor. Morun çeşitli tonlarında kravat ve yaka mendilleri ise siyah, koyu lacivert ve gri takım elbiselerin vazgeçilmez aksesuarı oluyor..

Sonbahar geldigˆinde bot tercih etmek için havaların sogˆumasını beklemeye gerek yok. Agˆır ve kaba görünümlü botlar yerini son derece s¸ık, parlak ve sade tasarlanmıs¸ yeni çizgideki botlara bırakıyor. Kusursuz görünümlü takım elbiselerle I·ngiliz stili botlar, kıs¸ stilini hafifletirken stilin bütünündeki zenginliği de muhafaza etmiş.

Hatemoğlu koleksiyonları ile 2015 sonbahar kışında her yaştan erkek, yas¸sız ve zamansız, ama hiç eskimeyecek bir görünümle işe, partiye, toplantıya ya da rahat saatlere şık ve stil sahibi olarak hazır olacak.

BİZE ULAŞIN