Kuru ve yıpranmış saçlara çözüm yulafta

Vitamin eksikliğinden kaynaklı kafa derinizde kepeklenmeler veya saç dökülmesi oluyorsa bu tür sorunlara karşı çözüm olabilir; Yulaf mineral deposudur.

Kuru ve yıpranmış saçlara çözüm yulafta

Kimyasal olan dermatolojik ürünler bazen çözüm üretemeyebilir. Bazen ise seri üretim ürünler yerine organik doğal olanlarda çözümü bulunabilmekte her şey kişinin cilt yapısıyla alakalıdır. Saç dökülmesine bitkisel çözüm için Yulaf maskesi ile Evde Saç Bakımı kürü uygulamanız bu problemlerden kurtulabilir veya hızla gelişen sorunları etkili bir şekilde azaltabilirsiniz.

Sorunun başlıca kaynakları kış aylarında cilt derisinin soğuklardan dolayı yorulması bu dönemlerde vücut direncini yüksek tutacak besinler tüketilmesi gerekmekte, yaz aylarında ise tüm gün dışarıda güneşe maruz kalmak ve aynı şekilde güneşten kaçıp uzun vadede evde oturmakta aynı sorunlara yol açacaktır.

Malzemeler

Süt (Bir yemek kaşığı)

Zeytinyağı (Bir yemek kaşığı)

Badem yağı (Bir yemek kaşığı)

Yulaf Ezmesi (Bir su bardağı)

Boş temiz bir kap içine hazırlanan malzemeyi boşaltarak 5dk karıştırın ve saç köklerine parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın saç köklerini 20-25dk bone takmadan kuruduğunu hissedene kadar dinlenmeye bırakılan saçınızı durulayarak işlemi sonlandırın… Düzenli uygulanan bu yöntem ile parlaklık, canlılık ve daha havalı saçlar yaratmak kepek sorunu ve saç dökülmelerini azaltır.

BİZE ULAŞIN