Başkan Aydın'dan öğrencilere kitap desteği

Bayındır-Memur-Sen AFAD İşyeri Temsilcisi ve Mevlana Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Ramazan Aydın, ilkokul öğrencilerine kitap ve kırtasiye malzemesi dağıttı.

Başkan Aydın'dan öğrencilere kitap desteği

Kendi imkanlarıyla temin ettiği kitap ve kırtasiye malzemelerini öğrencilere tek tek dağıtan Ramazan Aydın, yaptığı açıklamada şu ana kadar merkezdeki okullarda eğitim gören 500 öğrenciye kitap ve kırtasiye malzemesi dağıttığını söyledi. Okulların temizlik, bakım ve boyamasına kadar eğitime olan desteklerini her kapsamda sürdürdüklerini belirten Ramazan geleceğimizin teminatı çocukların her zaman yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Okul ziyaretleri sırasında ileride iyi bir geleceklerinin olabilmesi için öğrencilerden derslerine çok iyi çalışmalarını ve başarılı olmalarını isteyen Başkan Aydın, "Olumsuz işlerin olumlu hale gelmesinin tek yolu eğitim ve öğretimden geçer Her yıl eğitim ve öğretim yılında İl genelimizdeki okullarımızda okuyan öğrencilerimize kırtasiye desteğinde bulunuyoruz. Bu yıl da okullarımızı ziyaret ederek, öğrencilerimize kırtasiye malzemelerini takdim ettik ve idarecilerimizle görüşerek okullarımızın eksiklerini öğreniyoruz. Öğrendiğimiz eksiklikleri hayırsever iş adamlarımızdan ricada bulunuyoruz. Amacımız, çocuklarımızın daha temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almasıdır. Bu vesileyle yeniden 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diliyor, geleceğimizin teminatı tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi.


BİZE ULAŞIN