Mühendislik Fakültesinden 14. Mezunlar Buluşması

Mühendislik Fakültesinden "14. Mezunlar Buluşması"

Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi “14. Mezunlar Buluşması”, İki Eylül Kampüsü'nde gerçekleştirildi.

  • İHA
  • Karadeniz - Doğu Anadolu
  • Pazartesi 02.10.2017 16:40

Her yıl düzenlenen buluşmaya, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan'ın yanı sıra Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu, öğretim elemanları, mezunlar ve öğrenciler katılım gösterdi. 14. Mezunlar Buluşmasının açılış konuşmasını yapan Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan, mezunlara Anadolu Üniversitesinde son yıllarda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Prof. Dr. Gündoğan ayrıca mezunların Anadolu Üniversitesine gösterdikleri katkılar ve destekler için de teşekkürlerini sundu.

Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu ise konuşmasında, Mühendislik Fakültesi mezunlarının başarılarına ve öğrencilere sundukları staj imkânlara değindi. Kaytakoğlu son olarak mezunların üniversiteye göstermiş oldukları bağlılıktan ötürü teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Konuşmaların ardından 30, 20 ve 10 yıllık mezunlara sırasıyla Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gökhan Özdemir tarafından plaket ve madalyalarını takdim edildi. Pasta kesimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından geleneksel mezunlar buluşması sona erdi.

BİZE ULAŞIN