Şampiyonlardan Vali Azizoğlu'na ziyaret

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, 1'nci Lig Goalball Bayan ve 1'nci Lig Goalball Erkek Takımı ile çeşitli branşlarda başarı gösteren görme engelli öğrencileri makamında kabul etti.

Şampiyonlardan Vali Azizoğlu'na ziyaret

Erzurum Görme Engelliler Okul Müdürü Hikmet Akpınar ve Beden Eğitim öğretmeni Goalball Bayanlar Milli Takım Antrenörü Yıldırım Güçlü'nün de katıldığı ziyarette, şampiyon sporcuları kutlayan Vali Azizoğlu, "Bu başarıları almak kolay olmuyor. Azminiz ve inancınız ile önünüzdeki tüm engelleri aşıp madalyalar kupalar kazandınız. Erzurum'u ve Türkiye'yi dünyada temsil eden sporcularımızı böyle başarılı görmekten gurur duyuyoruz" dedi.

Ziyarete; Judo Türkiye Birinciliği, Judo Avrupa ikinciliği, judo Dünya ikinciliği, 2017 yılında Judo Avrupa Şampiyonu olan Zeynep Çelik, Judo Türkiye Şampiyonalarında birincilikler ve ilk üç dereceleri elde eden Kader Çelik, Hazal Çelik ve Gökhan Özpolat, Türkiye Atletizm 100 metre Yarışlarında Türkiye ikincisi Fatih Yıldız, Türkiye Atletizm 100 metre Yarışlarında Türkiye ikincisi Fatih Yıldız, Satranç müsabakalarında Türkiye 2'ncisi Hatice Atalay ve Türkiye 3'üncüsü Saadet Atalay, yüzmede Türkiye 3'üncüsü Sinan Karaboğa katıldı.


BİZE ULAŞIN