“Seni Anlıyorum, Yanındayım" birinci oldu

Samsun’da Gazipaşa İlkokulu ve Atakum Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinin ortaklaşa yürüttüğü "Seni Anlıyorum, Yanındayım Projesi" Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bölgesel ödüle layık görüldü.

“Seni Anlıyorum, Yanındayım birinci oldu

Seni Anlıyorum Yanındayım Projesi ile 3 bin 356 proje arasında kendi kategorisinde Samsun'u temsil eden tek proje olduğu ve birinciliğe layık görüldüğü belirtildi. Gazipaşa İlkokulu Müdürü Erkan Altıntaş ve Atakum Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Mustafa Yiğit bu proje ile engelleri kaldırdıklarını, özel eğitim öğrencileri ile örgün eğitim öğrencileri arasında kaynaşmayı sağladıklarını belirterek öğrenci, öğretmen ve veli iş birliği ile gerçekleştirilen projenin çok anlamlı olduğunu, birinci olmasının etkinliğe büyük anlam kattığını ifade ettiler. Projeye katkıda bulunan yönetici ve öğretmenlere Milli Eğitim Bakanı imzalı sertifika ve plaket verildi.

"Seni Anlıyorum, Yanındayım Projesi" Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Amasya'da beşincisi düzenlenen Öğretimde Yenilikçi Ödüller alanında Öğretim Yöntem ve Teknikleri kategorisinde bölgesel ödüle layık görüldü.

BİZE ULAŞIN