Hastane çevresinde kaldırım çalışmaları devam ediyor

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üstünde seyretmesini fırsat bilen Erzincan Belediyesi şehrin dört bir yanında çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Hastane çevresinde kaldırım çalışmaları devam ediyor

Altyapısı tamamlanan bölgelerde üstyapı çalışmalarını sürdüren Erzincan Belediyesi şimdide kış aylarında vatandaşların sıkıntılarını en aza indirgemek için Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresinde kaldırım imalatı çalışması gerçekleştiriyor.

Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy " Daha güzel ve daha huzurlu bir Erzincan için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aralıksız hizmet veriyor. Fen işleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler altyapısı tamamlanan bölgelerde asfalt ve kaldırım çalışmalarını gerçekleştiriyor. Son olarak Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde tedavi gören hastalarımız ve hasta yakınlarımızın kış aylarında zorluk yaşamamaları için hastane çevresinde kaldırım imalatı çalışması gerçekleştiriyoruz.Amacımız kış ayları gelmeden çalışmaları tamamlamak ve hemşehrilerimizin kış aylarından kaynaklı sıkıntılarını en aza indirmek. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." Dedi.

BİZE ULAŞIN