Bartın Belediye Başkanı Akın personelini ağırladı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın düzenlediği yemek programlarıyla personeliyle bir araya gelmeye devam etti.

Bartın Belediye Başkanı Akın personelini ağırladı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Veteriner İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Gerçekleşen programa Bartın Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Taner Çetin, Erol Demirkoparanoğlu, Hasan Arınan, Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli katıldı.

Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, "Bartın Belediyesi olarak halkımıza 40 yıl, 50 yıl hizmet sunacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İlimize doğalgazın gelmesi, Bartın Irmağı'nın kanalizasyondan kurtulması, yeni su hattının ilimize kazandırılması gibi ilimiz için büyük önem arz eden üç konuyu çözüme kavuşturduk. Bunlar gerçekten çok önemli çalışmalardı. Bu çalışmaların yanı sıra altyapı ve üstyapı ile ilgili de bir çok çalışmayı hayata geçirdik. Kültürel ve sosyal anlamda da yapmış olduğumuz çalışmalarla halkımıza faydalı olmaya çalıştık. Bugün itibariyle 2500 vatandaşımız belediyemizin açmış olduğu çeşitli kurs ve spor kulüplerinden faydalanıyor. Bu sayıyı daha da yukarılara çıkarmak istiyoruz. Ayrıca Veteriner İşleri Müdürlüğümüzde ki teknik ekipmanlarımızı ve kesim alanlarımızı yenileyerek hijyenik, sağlıklı ve uzun yıllar hizmet verecek yenilikler yaptık. 2009 yılında göreve geldiğimiz dönemde barınağımızda başlattığımız yenileme çalışmaları ile barınağımız köpekler için her türlü ihtiyacı karşılayan bir alan haline geldi. Burada halkımıza en güzel şekilde hizmet veremeye devam ediyoruz. Bu çalışmaların ortaya çıkmasında sizlerin emeği çok büyük. Aynı arzu ve istekle çalışmalarımıza devam etmeyiz. İlimizin nüfusu her geçen gün artıyor ve bu da bizlerin sorumluluğunu artırıyor. Bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Katılımız için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN