Sarıkamış Ülkü Ocaklarından Ramazan Yardımı

Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığı, ‘Rahmet şemsiyenizi paylaşmanın bereketiyle doldurun’ sloganıyla yardım bekleyen ailelere Ramazan coşkusunu taşıyor.
Sarıkamış’ta tespit edilen 150 ihtiyaç sahibine Ramazan paketleri evlerine kadar götürülerek dağıtımı yapıldı.
Ramazan coşkusunu dünyanın dört bir yanına taşıyan ve on binlerce yetimin gıda, giyim, eğitim, sağlık ve barınma gibi temel ihtiyaçlarına çözümler üreten Ülkü Ocakları, Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerine sahip çıkmaya devam ediyor. ‘Rahmet şemsiyenizi paylaşmanın bereketiyle doldurun’ sloganıyla yardım bekleyen ailelere Ramazan coşkusunu taşıyan Ülkü Ocakları , gönüllülerin yoğun ilgi gösterdiği yardım kampanyası çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırlanan Ramazan kolileri adreslerine ulaştırılıyor. Yardımların Ramazan ayı boyunca devam edeceği kaydedildi.
Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Bircan, her zaman olduğu gibi Ramazan kolisi dağıtma görevini yerine getirdiklerini belirtti.
Bircan, “Sarıkamış’ta çok üst düzeyde paylaşımı olan bir Ocak olduğunu herkes biliyor. Çok şükür Rabbim bu Ramazan’a bizi ulaştırdı. Veren el ile alan el arasındaki köprü vazifesini devam ettireceğiz. Her yıl olduğu gibi bu Ramazan’da da insanları gıdasız bırakmamaya çalışacağız. Bu konuda bizlere katkıda bulunan sigara parası bu yardıma bağışlayan gencime teşekkür ediyoruz” dedi.
BİZE ULAŞIN