Taşköprü’de Mahalle İftarları Tamamlandı

Taşköprü’de Mahalle İftarları Tamamlandı

  • Kastamonu
  • Pazartesi 06.07.2015 16:38
Taşköprü Belediyesi koordinesinde bu yıl bir ilk olarak mübarek Ramazan ayı boyunca mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve hayırsever vatandaşların desteğiyle verilmeye başlanan mahalle iftarları sona erdi.
İlk olarak 21 Haziran Pazar günü Harmancık Mahallesi ile başlayan mahalle iftarları 5 Temmuz Pazar günü Sümer Mahallesi ile sona erdi. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği mahalle iftarlarının yemek organizasyonunu ise lokanta üstlendi. Mahalle iftarlarına Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun, Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Ceyhun Çorbacı, Belediye Meclis üyeleri, daire amirleri, STK temsilcileri ve muhtarların yanı sıra hayırsever vatandaşlar ve çok sayıda mahalle sakini de katıldı.
Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğuna dikkat çekerek bu yıl mahalle muhtarları, STK’lar ve hayırsever vatandaşların da desteğiyle bir ilk olarak gerçekleştirdikleri mahalle iftarı uygulamasına vatandaşın teveccühünün yoğun olmasının kendilerini mutlu ettiğini ve bundan sonraki senelerde de bu uygulamanın devam edeceğini kaydetti.
BİZE ULAŞIN