Emrah artık Nevşehirli

ATV’de yayımlanan Aşk ve Mavi’nin setini ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, dizinin bölgenin tanıtımına katkısı olduğunu söyledi. Hasan Ünver, Emrah için ise “O artık Nevşehirli oldu” dedi

Emrah artık Nevşehirli

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ATV'de yayınlanan ve sanatçı Emrah'ın Burcu Kıratlı ile birlikte başrolünü paylaştığı Aşk ve Mavi dizisinin setini ziyaret ederek sanatçılarla bir süre görüştü. Aşk ve Mavi dizisinin çekimlerinin yapıldığı Nevşehir'in Göre beldesindeki seti ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, fenomen haline gelen dizinin bölge turizmine de önemli katkılar sağlayacağını belirtti. Dizinin izleyicilerden aldığı olumlu tepkilerden oldukça memnun olduklarını belirten Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, başrol oyuncusu Emrah ile yaptığı görüşmede artık Emrah'ı da bir Nevşehirli gibi gördüklerini ifade etti.

BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİ
Dizi ekibine teşekkür eden Belediye Başkanı Ünver, dizinin Kapadokya bölgesinin tanıtımına da önemli katkılar sağladığını ifade etti. Aşk ve Mavi dizisinin başrol oyuncu Emrah da, büyülü görüntüleri ile sadece ülke insanları için değil, tüm dünya insanlarının hayranlıkla izlediği Kapadokya bölgesinde bu diziyi çektikleri için büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirerek, ziyaretinden dolayı tüm ekip arkadaşları adına Belediye Başkanı Hasan Ünver'e teşekkür etti.

BİZE ULAŞIN