Kayseri tarihi güne hazır

Yarın Kayseri’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım için hazırlıklar tamamlandı. Bakan Özhaseki: Kayseri 16 Nisan’da sandığa yansıtacağı milli iradenin sinyalini yarın verecektir. Milletimiz ‘evet’ dediğini ortaya koyacaktır

Kayseri tarihi güne hazır
Yarın Kayseri'ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım için hazırlıklar tamamlandı. Kayseri halkının Cumhuriyet Meydanı'nda miting yapacak olan Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ı bağrına basacağını söyleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Kayseri 16 Nisan'da sandığa yansıtacağı milli iradenin sinyalini yarın verecektir. Milletimiz 'evet' dediğini ortaya koyacak" dedi.

KAYSERİ İÇİN TARİHİ GÜN
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın yarın Kayseri'de gerçekleştireceği dev mitingin, 16 Nisan'da gerçekleştirilecek olan referandumda sandıktan çıkacak sonucun analizi şeklinde olduğunu söyleyen Bakan Özhaseki, "Kentimiz tarihi bir güne ve kalabalığa ev sahipliği yapacak. Milletimiz referandumda sandığa yansıtacağı milli iradenin sinyalini yarın verecek, 'evet' diyeceğini gösterecek" diye konuştu. Dev mitinge sağlanacak katılımın çok büyük olacağını dile getiren Özhaseki şöyle devam etti: "Kayserimiz her zaman doğrunun nerede olacağını bilir. Bunu bütün seçimlerde göstermiştir. Ülkesinin önemli bir yol ayırımında olduğunu gören, milli iradenin daha da güçlenmesini, Türkiye'nin aydınlık yarınlara koşmasını isteyen yüz binler, yarın Cumhuriyet Meydanı'na sığmayacak. Meydandaki kalabalığa baktığınızda milletimizin kararlığını Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza duyduğu güveni bir kez daha göreceğiz. Tarihi bir güne ve tarihi bir kalabalığa ev sahipliği yapacak Cumhuriyet Meydanı, referandumda çıkacak sonucun sinyalini de vermiş olacak."
BİZE ULAŞIN