Kayseri örnek şehir olacak

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “Önümüzdeki dönemde önemli vizyon projeler ortaya koyacağız. Kayseri örnek şehir olacak” dedi

Kayseri örnek şehir olacak
Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, SABAH Ankara'ya özel açıklamalarda bulundu. Kayseri'nin sanayi ve ticarette güçlü bir hikayesinin olduğunu belirten Hiçyılmaz, kentin bu potansiyelini geleceğe dönük vizyon projelerle harekete geçirmek istediklerini söyledi. Hiçyılmaz, "Önümüzdeki dönemde kentin kalkınmasına ivme kazandıracak projeler ortaya koyacağız. Kayseri Türkiye'de örnek bir şehir olacak" dedi. Kasım ayında yapılacak olan oda başkanlığı seçimlerinde yeniden aday olmak istediğini açıklayan Hiçyılmaz, yeniden göreve geldiği takdirde oda üyelerinin önünün daha da açılacağını kaydetti.

ÜYE ODAKLI HİZMET
Yapılan anketlere göre odanın faaliyetleriyle ilgili yüzde 80'in üzerinde bir memnuniyet oranı olduğunu ifade eden Hiçyılmaz, "Son 4 yılda Kayseri Ticaret Odası'nda büyük işler yapıldı. Sadece fiziki olarak görünen hizmet binası değil, üyelerimizin hizmetlerden istifade etmesine yönelik epey bir düzenleme yaptık. Bu hizmetler hem kamuoyunda , hem de üyelerimiz nezdinde karşılık buldu. Ziyaret ettiğimiz üyelerimizde bu konuda teşekkür ediyorlar ve çok önemli hizmetler yaptığımızı söylüyorlar. Önümüzdeki 4 yılda yeniden hizmet etme imkanı bulursak bu hizmet çıtasını daha da yukarılara çıkarma isteğimiz ve heyecanımız var" dedi. Hiçyılmaz, "Çıtayı yükseltmek için 10 başlık altında projemizi açıkladık. Geçmişte C seviyesinde olan kalite akreditasyonunu A'ya çıkardık. Önümüzdeki dönemde yapacağımız çalışma ile A-plus kalite seviyesine çıkan ilk oda olacağız" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN